Göbek ve Karın Yağlarına Lazer Lipoliz

Günümüzde erkeklerde estetiğe önem veriyor ve dış görünüşlerine özen gösteriyorlar. Erkeklerin en çok rahatsızlık duydukları ve şikayetlerini dile getirdikleri göbek ve karın bölgesi yağları lazer lipoliz yöntemi ile artık sorun olmaktan çıkıyor.

Erkeklerde özellikle karın bölgesi, göbek ve bel bölgelerinde oluşan, spor ve uygulanan diet programlarıyla sonuç alınamayan erkeklerin görünüşlerine büyük ölçüde yansıyan bölgesel yağlanmalar çok kısa bir süre içerisinde ve kalıcı olarak çözüme kavuşuyor. İstenilmeyen bölgeden lazer lipoliz uygulamaları ile uzaklaştırılıyor. Bu konuda yapılan işlemleri dile getiren Op. Dr. Alper Tuncel görünüşlerinden dolayı mutsuz olan erkeklerin bel, göbek, karın ve basen bölgelerinin yapılacak lazer lipoliz uygulamaları ile yaklaşık bir saat kadar bir süre içerisinde istedikleri görünüme kavuşabileceklerini söyledi..

Erkekler en sık hangi bölgelerinden şikayet ediyor ?

Erkeklerinde artık estetik uygulamalara olumlu bakıyor ve vücutlarında beğenmedikleri bölgelere müdahale ettirebiliyorlar. Şekilli ve fit bir vücuda sahip olmak onlarında hakkı.. Özellikle orta yaşlara gelmiş olan erkekler vücuda alınan yağları vermekte oldukça zorlanıyorlar. Bel, göbek, karın ve sırt bölgelerinde oluşan yağlar vücutlarının biçimsiz durmasına neden oluyor. Yapılan diet programları ve spor egzersizleride bu bölgelerin istenilen düzeye gelmesinde yeterli olmuyor. Lazer lippoliz uygulamaları erkeklerin istedikleri vücuda kısa sürede kavuşmalarını ve bölgesel yağlardan kurtulmalarını sağlıyor. Erkeklerin bu uygulamayı seçmelerinin en büyük nedenleri ise; çabuk işe dönmeleri, morluğun ve şişliklerin çok az olması, ağrıların olmaması, uzun yıllar kalıcı olmasıdır.

Lazer lipoliz uygulamasının avantajları nelerdir ?

En büyük avantajı erkeklerin kısa bir süre içerisinde işlerine geri dönmeleri, tek seansta çok iyi sonuçların alınması, Uzun yıllar sonuçların devam etmesi gibi avantajları vardır. Erkekler uygulama sonrasında 2. gün işlerine geri dönebilmektedirler. Bu uygulama sonrası beslenme ve spor yaşamına dikkat edenler uygulamanın sonuçlarını çok uzun yıllar vücutlarında devam ettirebilirler. Bu uygulama ile yağlar vücuttan dışarıya atılmaz. Yağlar vücut tarafından kendiliğinden emilir ve sıkılaşma uygulaması sayesinde bölgedeki sarkmış olan cilt dokusu sıkılaştırılır.

Lazer lipoliz cerrahi bir operasyon mu ?

Lazer lipoliz uygulamaları cerrahi olmayan bir uygulamadır. Lazer lipoliz lazer cihazları ile gerçekleştiren bir işlemdir. Lazer lipoliz yönteminde lazer teknolojisi ile bölgedeki hücreler parçalanarak vücut tarafında emilmesi ve yok edilmesi sağlanır. Lazer lipoliz uygulaması vücudun her bölgesine yapılabilir.

Erkekler yağlarından ne kadar sürede kurtuluyor ?

Lazer lipoliz uygulamaları uygulanan bölgeye göre 15 dakika ile 60 dakika arasında değişmektedir. Lazer lipoliz uygulamaları narkoz gereksinimi duyulmadan tek seansta sonuçlanan uygulamalardır. Vücut içerisinde eritilen yağ hücreleri zamanla vücut tarafından emiliyor ve sonuçlar hastanın istediği gibi oluyor. Bu uygulamalarda derin kesiler yok ve dikişlere gerek kalmıyor. Lazer lipoliz uygulaması ağrısız ve kanamasız oluyor. Sonrasında morarmalar ve şişlikler yok denecek kada az oluyor.

16 Yorum “Göbek ve Karın Yağlarına Lazer Lipoliz”

 1. sibel :

  Karın ve basen bölgesine lazer liposekşın yaptırmak istiyorum fiyat ne olur

 2. Mansur :

  Göbek kısmı fazla diğer bölgelerde sorun yok

 3. berna :

  karın bölgemde yağlanma var

 4. Furkan :

  Fiyatlari ogrenmek istiyorum

 5. Yağmur :

  Merhaba
  Spor salonuna gitmeme rağmen yağlarimdan kurtulamadım.basen popo karın kısmına lazer lipoliz yaptırmak istiyorum.fiyat vermenizi rica ediyorum.
  Teşekkürler
  Saygilarimla

 6. Yusuf :

  Göbek sarkması ve beyaz çatlaklar

 7. dilek :

  göbek bölgesi için lazer liposuction yaptırmak istiyorum. Bu işlem lokal anestezi ile yapılabiliyormu birde fiyat bilgisi rica edeceğim.

 8. merve :

  karın/göbek,sırt ve iç bacak lazer lipolizi hakkında fiyat rica ederim.

 9. Hasan :

  Karnimdan ve kalca basenlerde sikintim var yardimci olunuz

 10. nevin :

  Gobek kol ve bel sirt bolgemde saglik ve beden olarakta rahatsiz eden fazla kilo yag problemim var. 10kilo civari fazla kilomdan dolayi bu sistemi denemek istiyorum.Ancak once fiat ortalamasini ogrenebilirsem cok mutlu olurum saygilar

 11. arzu :

  Az miktarda gobek ve yan taraflarda simit denilen yaglanmam var laxer lipoliz işlemi yapilirsa ucreti ne kadar olur. Teşekkürler

 12. Şirin :

  Göbek sırt ve koltukaltı bölgesinde abartılı değil ama bölgesel yağlanma var.hem fiyat hem lipolizle ilgili detaylı bilgi almak istiyorum..kastamonudan yazıyorum.

 13. Deniz :

  Merhaba,
  Ben karın, bel, kalça ve. Üst bacakların iç kısımlarını aldırmak istiyorum, fiyatlarını öğrenebilir miyim

 14. Özlem :

  Fiyat bilgisi resim göndermek istedim ama maalesef dosya çok büyük geldi olmadı

 15. süreyya :

  Merhaba, yüz zayıflatma lazerle oluyormuş aynı zamanda gençleştiriyormuş tek seansta bu doğru mu fiyatları nedir teşekkürler

 16. gokben :

  göbek bölgemde fazlalıklar var bunun için fiyat talep ediyorum…

Yorum yapın