Lazer Lipoliz

Yağ hücrelerinin vücudumuzda sayısal olarak artmaya başladığı dönem ergenlik dönemidir. Ergenlik döneminden sonra da sayısal olarak artan bu yağ hücreleri hacimsel olarak büyümeye başlarlar. 30 ve ileri yaş sonrasında ise kalıcı ve inatçı bir yapıya sahip olurlar. Genellikle vücutta karın bölgesi, basen bölgesi, bel bölgelerinde ve bacaklarda toplanan bu inatçı yağlar yakılmaya ve eritilmeye karşı oldukça dirençlidirler.

İnatçı yağların vücutta kalıcı olmasına neden olan etkenler nelerdir ?

İnatçı yağların vücutta kalıcı ve dirençli olmalarının en önemli etkenlerinden birisi genetik yatkınlıktır. Bu durumu sağlıksız beslenme, aşırı yemek yeme alışkanlığı, geç saatlerde alınan besinler, yaş faktörü, antidepresan ilaçların kullanılması vs. gibi alışkanlıklarda bu durumu tetiklemektedir.

Lazer lipoliz Nedir ?

Lazer lipoliz vücutta istenilmeyen kalıcı yağların yok edilmesinde, etkisi kanıtlanmış olan son derece başarılı bir uygulamadır. Lazer lipoliz yöntemi spor, diyet yada egzersizlerle verilemeyen bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara kalıcı çözüm getirmektedir. Lazer lipoliz uygulamaları bir zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme yöntemidir. Vücudun istenilmeyen bölgelerindeki yağ ve kilo fazlalıklarını alarak vücudun ideal hatlara kavuşması sağlanmaktadır.

Kadınlar ve erkekler en fazla hangi bölgelerinden şikayetçi ?

Kadınlar en fazla basen bölgelerinden şikayetçi olurken, erkekler ise bel ve karın bölgelesinden şikayet etmektedirler. Kadınsı hatların yağ ve kilolarla bozulması vücudu estetik orandan uzaklaştırmaktadır. Bu oranları bir takım egzersizlerle yeniden yakalamak ve korumak ise oldukça zordur. Türk kası olarak bilinen bombeli göbekler ise en çok erkeklerin yakındıkları konulardan…

Bölgesel yağlar ve kilolar egzersizlerle yok edilebiliyor mu ?

Haftalarca, aylarca yapılan diyet ve egzersizler maalesef bayanlarımızı istedikleri vücut ölçülerine sokamıyor. Lazer lipoliz uygulamaları ise tek seansta bölgesel fazlalıkları yok ederek kişiye erkeksi ve kadınsı vücut hatlarını kazandırıyor. Ayrıca elde edilen sonuçlar Lazer lipoliz uygulamaları ile kalıcı oluyor. Oldukça konforlu şartlar içerisinde gerçekleştirilen lazer lipoliz uygulamaları ile istenmeyen yağlara kolaylıkla müdahale edilebiliyor.

Lazer lipoliz ne kadar zamanda uygulanıyor ?

Oldukça pratik bir cerrahi uygulama olan lazer lipoliz yöntemi vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz uygulamalarının en büyük artıları ise işlem sırasında kesinlikle kanama olmuyor, sinirlere ve kılcal damarlara zarar verilmiyor. Lazer lipoliz uygulamaları tek seans olarak bölgedeki yağlanmanın miktarına göre 15 dakika ile 1 saatlik bir zaman dilimi içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Kişi lazer lipoliz uygulamaları ile tek seansta yıllarca üzerinde taşımak zorunda olduğu bölgesel fazlalıklardan kurtulabilmektedir.

Lazer lipoliz ile gevşeyen ve sarkan deri toparlanıyor mu ?

Lazer lipolizin bir çok avantajı var. Bu avantajlardan en önemlileri;

– İşlemin 45 dakika kadar bir sürede ve tek seansta uygulanabiliyor olması

– Morluk, kanama, şişlik ve ağrıların olmaması veya az olması

– Gündelik yaşama işlem sonrası çoğunlukla hemen dönülebiliyor olması

– İyileşme döneminin çok kısa olması

– Sonuçların çok kısa sürelerde alınması

– En önemlisi ise istenilmeyen bölgelerdeki yağların alınmasından sonra bölgede sarkan ve gevşeyen deriyi klasik yöntemlere göre daha fazla toparlamasıdır.

Vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır ?

Lazer lipoliz yöntemleri bayanların ve erkeklerin en sık yakındıkları basen, bel, baldır, popo ve karın bölgelerine uygulandığı gibi vücudun herhangi bölgesindeki istenilmeyen lokalize yağlara da uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz jinekomasti adı verilen erkeklerde meme büyümesi oluşumlarına da müdahale edebilmekte ve erkeklerin bu görünümünden kurtulmalarını da sağlamaktadır. Lazer lipoliz uygulamaları ile yüz ve gıdı bölgelerine de müdahale edilebilmektedir. Bacağın iç kısımlarına, baldır bölgelerine, basen bölgelerine ve selülit tedavilerinde de lazer lipoliz uygulamaları oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Lazer lipoliz fiyatları

Önemli Not: Basın ,yayın yolu ile açık fiyat ilanı reklam ve rekabet açısında Türk Tabipler Birliği tarafından yasaklanmıştır ,cezai müeyyidesi vardır

Lazer lipoliz uygulamaları ve diğer estetik işlemleri ile ilgili olarak web sitelerinde fiyat belirtmek yasaklanmıştır. Bu nedenle fiyat için iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formu için lütfen tıklayın…

423 Yorum “Lazer Lipoliz”

 1. neriman :

  Hocam merhabalar basen ve karın bölgesine lazer lipoliz uygulaması yapılıyor mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 2. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet lazer lipoliz basen ve karın bölgelerine uygulanabilen bir yöntemdir.

 3. Duygy :

  Hocam merhabalar ben lazer lipoliz hakkında bilgi almak istiyorum. Acaba bu yöntemin yan etkileri varmıdır ? Bölgesel fazlaıklarda etkili bir yöntem midir ?

 4. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhabalar duygu hanım gerekli bilgileri web sitemizde anlattık. Uygulanacak olan lazer lipoliz müdahalesi hastadan hastaya değişmektedir. Bu nedenle sizi muayene edip, ne yapılacağını ve sizin isteklerinizi belirlemek için karşıklı konuşmadan bir şey söylemek imkansızdır.

 5. Reyhan :

  Doktor bey kolay gelsin ben lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum fakat bir iki sorum olacaktı size Yanak bölgelerimden çok şikayetçiyim yanaklarım oldukça tombul ve gıdı bölgesinde fazlalıklarım var. Lazer lipoliz uygulaması ile bu sorunlar giderilebiliyor mu ? ikinci sorum ise lazer lipoliz uygulamalarında bir yaş sınır varmıdır ? Birde yağlar giderildikten sonra sarkmaları gerdirmek mümkün müdür ?

 6. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile yüzdeki yağ birikimlerini azaltmak ve yanaklarda gerginlik yaratmak mümkündür. Fakat durumunuzu görmeden size cevap vermem mümkün değildir. Lütfen randevu için bizi arayınız.

 7. Esra gültekin :

  Dr alper bey yeni dogum yaptım lazer lipoliz yaptırmak istiyorum basen bolgeme cocugum yenı 1 aylık emziriyorum sakıncası varmı

 8. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Esra hanım 6 ıncı aydan sonra tekrar görüşelim.

 9. sevda aydoğan :

  Doktor bey mrb. Ben daha önceden bir estetik cerrahi merkezinde yüz bölgeme yağ enjeksiyonu yaptırmıştım. Aradan baya bir zaman geçti ve yüzümde beklentimden çok daha fazla yağ kaldığını gördüm. Acaba yüzümdeki bu yağ fazlalığından lazer lipoliz uygulaması ile kurtulabilirmiyim ?

 10. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile yüz bölgesindeki yağlardan kurtulmak mümkündür. Fakat öncelikle yüzünüzde nerelerde fazla yağ kaldığını bilmek gerekir. Durumunuza göre gerekli müdahaleler gerçekleştirilebilir.

 11. Cem :

  Doktor bey soğuk lazer uygulamaları kaç yaşından itibaren yapılabilmektedir. Erkeklere de uygulanan bir tedavi yöntemi olduğunu duydum bende jinekomasti var bu görüntüden kurtulmak istiyorum.

 12. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Soğuk lazer uygulamaları 18 yaştan itibaren yapılabilmektedir. Bu tedavi yöntemi erkeklerde de uygulanabilmektedir.

 13. Rüzgar :

  Doktor bey lazer lipoliz sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ? Lazer lipolizin mevsimi varmıdır ? lazer lipoliz yazın yapılır mı ? lazer lipoliz sonrası iyileşme kaç gün sürer ? Lazer lipoliz sonrasında kullanılması gereken bir şey varmıdır ?

 14. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz sonrasında 2 haftalık bir süre ile güneşe çıkmamak ve doktorunuzun vermiş olduğu korseyi kullanmakta yarar vardır.

 15. seniye :

  Doktor bey benim sorum lazer lipoliz uygulamaları göğüs küçültmede uygulanıyor mu ? Eğer uygulanıyorsa ben bu konuda size başvurmak istiyorum. Ameliyat olmaktan çok korkuyorum. Lazer lipolizin böyle bir uygulaması varmıdır ?

 16. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazerlipoliz kadınlardaki meme büyümesinde küçültme sağlama amacıyla uygulanmamaktadır.

 17. feyza :

  Doktor bey merhabalar yaşım 20 bir bayanım lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Yüz ve boyun bölgesinde lazer lipoliz uygulanabilir mi ? Lazer lipoliz güvenilir bir yöntem midir ?

 18. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Boyun ve gıdı bölgesi yağlanmalarında lazer lipoliz smart lipo en güvenli yoldur fda tarafından onayı varır ve zararı yoktur ancak ilç enjeksiyonu ile yapılan lpoliz zararlıdır ve fda onayı yoktur tavsiye etmeyiz.

 19. Eda :

  Doktor bey ben 3 bölgeme lazer lipoliz uygulaması yaptırmak istiyorum. Bel bölgesi karın ve göğüs bölgesi hepsi tek bir seansta yapılabiliyor mu acaba ? Fiyatları nedir ?

 20. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tek seansta yapılabilmektedir. Fiyatlar için iletiim bölümünden yada telefon numaralarından bizleri aramanız yeterlidir.

 21. Tansel :

  Doktor bey lazer lipoliz işlemleri herkese uygulanabilmektemidir ? Yaşım 55 tansiyon ve kolestrol bu uygulama için sorun mudur ?

 22. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lokal anestezi altında yapıldığından , genel anesteziye göre risk oranımız daha düşük, ama en küçük estetik cerrahi operasyonda dahi biz şeker ve tansiyonun tam regüle olmasını isteriz..

 23. Sevgi :

  Doktor bey ben bacak bölgesine lazer lipoliz uygulaması yaptırmak istiyorum bacaklarım çok kalın lazer lipoliz sonrası bacaklarımda incelme olur mu ?

 24. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipolizle bu şikayetlerniz giderilebiir ancak önelikle sizi görüp muayene ederek bu işleme uygun olup olmadığınızı kontrol etmemiz gereklidir.

 25. Burcu :

  Doktor bey basen ve kalça bölgeleri için lazer lipoliz düşünüyorum. Acaba sıkkılaşma olur mu ? Tek seansta bu işlem bitsin istiyorum. Fiyat nedir ?

 26. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sıkılaştırma etkisi Lazer lipolizin en etkili özelliklerinden birisidir. Fiyat için lütfen teleon numaralarından yada iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

 27. Nihal :

  Doktor bey boyun ve gıdı bölgesi için lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Bu konu akkında bana biraz bilgi verirmisiniz ? Lazer lipoliz ile yakılan yağlar vücuttan nasıl atıldığı konusunda da bilgi istiyorum ? Ücretleri nedir ?

 28. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipolizin boyun ve gıdı bölgesinde en iyi sonuçları verdiğikesindir lazer düşük enerjisi foto akustik etki ile yağ hücrelerini parçalar parçalanan yağ hücreleri zamançinde lenf kanalından vücuttan atılr yüzeyel olarak çalışılırsada gevşekilk durumunu kollojen yapımını artırarak giderir sonuç olarak hem yağlamada hemde gevşeklikte kullanlabilen bir tedavi yöntemidir. İŞLEM OKAL SEDASYON ANESTEZİSİ ALTINDA yapılır aynı gün taburcu olursunuz iki üç gün bandaj kalır ve iş geri dönüş çabuktur.

 29. göksel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile cilt yenilemetme yapılabilir mi ? Maliyetleri ne kadardır. Resimlerimi göndersem bana kaç para olduüunu mail olarak atarmısınız ?

 30. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhabalar, smart lipo cilt yenileme işleminde daha çok gevşekliği ve yanak gıdı bölgesindeki kırışıklıkları düzeltir, öncelikle ihtiyacınızı belirlemek için muayene olmalısınız.

 31. Nebahat :

  Merhaba doktor bey 50 yaşındayım karın bölgem yağlı ve diyabet hastasıyım Lazer lipoliz yaptırabilir miyim ? ve karın bölgesindeki sarkıklık kesin gider mi ?

 32. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nebahat Hanım sorunuz için teşekkürler. Lazerlipoliz ile sarkıklık tedavisi her zaman mümkün değil, ancak belli vakalarda düşünülebilir. Doğum yaptıysanız özellikle 2 doğum ve üstünde “dermolipektomi” yani karın germe ile birlikte liposuction (veya lazerlipoliz de olabilir) gerekebilecektir. Diyabetik hastalarda lazerlipoliz konusunda bir sınırlama olmamakla birlikte iyileşmede gecikmeler olmaması açısından düzenli kontrol altında olan ve Hb A1c değerleri düzenli ve normal sınırlarda olan hastalar tercih edilir. Dermolipektomi de ise hastanın ayrıca değerlendirilmesi şarttır.

 33. Ahmet :

  Hocam merhabalar zayıf olmama rağmen yüzümün biraz şişik durduğunu düşünüyorum lipoliz ile yüzümdeki hatlar daha keskin olabilir mi ? elmacık kemikleri ve çene gibi.

 34. Op. Dr. Alper Tuncel :

  MR ile yüzünüzdeki yumuşak dokuda yağ oranını görmek gerekir Ahmet bey. Yüz bölgesinde kullanımı sınırlıdır.

 35. menevşe :

  Doktor bey merhaba;
  Ben 3.5ay önce sezeryan ile doğum yaptım 28yaşındayım ayrıca epilepsi hastasıyım doğumdan önce 15 kilo vermiştim fakat hamilelik nedeni ile kilo aldım ve çatlak oluştu duydum ki lazer lipoliz tüm bunları gideriyormuş.O yüzden yaptırmayı düşünüyorum fakat hem hastalıgımdan dolayı hemde yeni ameliyat olmamdan ötürü endişelerim var birde ameliyat esnasında epidural veriliyor mu? Epidural epilepsi nobeti gerçirmemi sağlıyor oyuzden korkuyorum bana nasıl bir öneride bulunursunuz
  şimdiden teşekkür ederim.

 36. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Menevşe hanım emzirme sonlandıktan sonra veya en erken 6. ayda bu işlem için değerlendirme yapmak uygun olur. Çatlaklar konusuna gelirsek, lazerlipoliz çatlakları giderebilen bir yöntem değil maalesef.

 37. aysegul nihal :

  merabalar 21 yaşındayım evelendikten sonra aşırı kilo aldım boyum 1.50 kilom 76 bu durumda lazer lipoliz yaptırmam mümkün mü yoksa kilo vermem gerekiyor mu

 38. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ayşegül hanım iletisim@dralpertuncel.com adresime resimlerinizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz resimler üzerinden fikrimi söyleyeyim.

 39. arslan :

  Merhaba doktor bey,
  Zayıf olduğum dönemlerle de(65 kilo), kilolu olduğum dönemde de (85) hep yan simitlerim oldu..Çok rahatsızım bu durumdan.. Acaba lipolizle halledilebilir bir durum mu bu?

 40. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki Sinan bel lazerlipoliz bu konuda çok başarılı kalıcı sonuçlar veren bir yöntemdir. Gelin görüşelim dilerseniz.

 41. Kerim :

  Doktor bey yanak yağlarıda alınabiliyor mu?

 42. Melda :

  Merhabalar benim oglum 15 yasinda ve 90 kilo ogluma bu islem yaptiriliyormu

 43. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabiki genilş bilgi için +90 212 270 62 26

 44. elif :

  hocam peki lazer lipolizden sonraki dönemlerde hamile kalındığında alınan kilolar dan sonra zayıflanınca sarkma olur mu ya da tekrar bu işlem gerekli olur mu

 45. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elif hanım yağ hücreleri vücudumuzda sayısal olarak artmaz bu bakımdan doğum sonrası aynı kiloya düşerseniz lazerlipolizin etkisi devam eder. Fakat zayıflayamazsanız bölgesel fazlalıklarınız için işlem tekrar gündeme gelebilir.

 46. meryem :

  Merhaba hocam, ben cok kilo vermekten kaynakli kolumda sarkmalar oldu.22 yasindayim ameliyati iz kalir diye istemiyorum lazer lipoliz islemi faydali olurmu? Tesekkurler

 47. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meryem hanım resimlerinizi gönderirseniz değerlendirmeye çalışayım.

 48. Damla :

  Merhaba,lazer lipoliz doğumdan nekadar sonra uygulanabilir?

 49. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Damla hanım bebeğiniz sütten kestiyseniz 6 ay sonra uygundur.

 50. Sema :

  Merhaba doktor bey. Kol ve basen bolgemden cok rahatsizim. kol bacak ve bel bolgemi ayni gun icerisinde yapabilirmiyim? ve yaptirirsam ödem olusur mu? cok fazla yag yok sadece goruntuden rahatsizim. ayrica fiyatlar yag oranina gore degisiklik yapiyor mu?
  Tesekkur ederim..

 51. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sema hanım aynı gün işlem bu bahsettiğiniz bölgelere yapılabilir. Ödem olacak ama çok hızılı bir şekilde geçecektir. Fiyatlar bölge sayısına göre belirlenmektedir.

 52. Salina :

  Ben yanaklarıma lazer lipoliz istiyorum fiyat nedir ?

 53. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yanak bölgesinde bu işlem uygulanmıyor Salina hanım. Bu bölgede daha çok liposuction düşünülebilir.

 54. Hazal :

  Merhaba, yaşım 19 ve vucut kitle endeksim 24. Çok hızlı kilo alıp verebiliyorum ve gecen yaz iki ayda yaklaşık 23 kilo verdim. Belim incecik kalsada bacaklarım çok kalın ve sanırım hızlı kılo vermeden cok fazla yumusak bıldıgınız sallanıyor. Lipolizi duydum ve yaptırmak için sadece sonuctan emin olmak istiyorum. Sorum yaşım için uygun mu ve tedavi sonucu gercekten ince ve sıkı bacaklara kavuşur muyum? Bu lipolizin sınırı nedir ne kadar fazla inceltebilir acaba?

 55. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hazal Hanım,
  Ben sizin durmunuza “bölgesel zayıflayamama sorunu” diyorum. Bu şekilde sorunu olan hastalar için lazerlipoliz biçilmiş kaftan. Anlattığınıza göre işlem için uygun adaysınız ama yine de en iyisi sizi görüp muayene etmem gerekiyor. Yaşınız yapılacak işlem için sorun teşkil etmiyor. Lazerlipolizin sınırı hastadan hastaya farklılıklar gösterir.İsterseniz gelmeden önce resimlerinizi email veya whatsapp ile bize yollayın işlem için uygun olup olmadığınızı resimleriniz üzerinden değerlendirelim.

 56. Senai yılmaz :

  167 boyunda 119-120 kilo aralığındayım.kilom genelde göbek bölgesinde

 57. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Senai Hanım resimlerinizi email veya whatsapp ile bize yollarsanız işlem için uygun olup olmadığınıza bakalım dilerseniz.

 58. Neriman :

  Doktor bey yanak bölgem oldukça toplu ve ben bundan çok şikayetçiyim. lazer lipoliz uygulaması ile yanak bölgesindeki bu fazlalıklar giderilir mi ? Yanak bölgesinde sarkmada var beni bilgileendirirmisiniz ?

 59. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazerlipoliz ile yüzdeki yağ birikimlerini azaltmak ve yanaklarda gerginlik yaratmak mümkündür.

 60. miray can :

  42 yaşındayım boyum 157 kg 80 çoğunlukla kilom üst tarafta kollar ve omuz bölgesinde sadece bu bölgelere uygulama yapılır mı maliyeri ne olur…teşekkürler

 61. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İletişim bölümümüzden vücut kitle indeks bilgilerini iletebilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. http://www.lazerlipoliz.com.tr/iletisim

 62. Rahmi :

  Merhaba,
  Kafamda ceviz büyüklüğünde yağ bezeleri var,lazer lipoliz ile bunlardan kurtulmak mümkünmü acaba

 63. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Rahmi bey bu konuda muayene etmeden birşey söylemek istemem ama genel bilgi olarak bu tipte saçlı deri içerisindeki lezyonların direkt çıkartılmasının daha uygun olacağını söyleyebilirim. Nedenine gelince vücudun diğer bölgelerine göre saçlı derinin işlem sonrası daralma veya zemine adaptasyonu oldukça sınırlı olacaktır.

 64. hulya :

  merhabe ben selulitlerimde sikayetciyim tum ust bacagimdalar ve artik cukurlasmalar var 33 yasindayim ve bu tedavi bunlari yok etmekte ise yararmi tesekkurler

 65. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Uygun hastalarda laserlipoliz selülit tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar verebilmektedir.Muayene edip değerlendirmemiz gerekir Hülya hanım. İyi günler.

 66. furkan :

  Selam doktor bey liposakşın sadece bölgesel zayıflama içinmi yapılır yani tepeden tırnağa olup genel bir zayıflama yöntemi olamazmı birde liposakßın sonrası alınan yağ miktarı bir zayiflama oluyor ya son dönemlerde 120 kiloluk hastalarda tüm önlemler alınarak 28 litreye kadar yağ çekilebiliyormuş ben 121 kiloyum acaba kaç litre yağ aldırım ve ne kadar zayiflarim

 67. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Furkan bey bu soruya cevap vermek hastayı görmeden zor. Bazı durumlarda evet, bazı durumlarda hayır demek zorunda kalabiliriz, ancak 121 kiloluk bir insandan bile 28 kilo yağ alınamaz bu konuda söylentilere lütfen aldanmayın.

 68. çiçek :

  iyi günler Alper bey.Ben 23 yaşında bir kadınım.boyum 160 kilom şuan 56.bundan yaklaşık 5 yıl önce 98 kiloydum ve 3 buçuk yıl boyunca diyet yaparak 49 kiloya kadar düştüm.bunun sonucunda ise vücudumda deformeler oldu.özellikle karnım ve bacak iç bölgemde.ancak vücut hatlarım küt bir yapıda.yani bel bölgemde yağlanma (popüler ismi ile simitlerim) oluştu.karnımdan 1 yıl önce abdominal plasti oldum.Gayet memnunum.Lakin şimdi bacak içim ve simitlerimle başım belada.bacak aramın sarkan derisi ve simitlerim için lazerli bu operasyon uygulanabilir mi?Uygulanırsa ne kadar başarılı olunur?Teşekkür ederim.

 69. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Çiçek hanım abdominoplasti ile yapılan işleme benzer işlemler hem sırt, hemde bacaklarınıza gerekecek gibi görünüyor. Laserlipoliz bu konuda size pek yardımcı olmayabilir.

 70. fikret tosun :

  Jinekomasti olmak istiyorum lazer lipoliz ile…Fiyat konusunda asagi yukari bir rakam verirseniz sevinirim…Sonucta arastirma gorevlisi bir memurum…tesekkurler

 71. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat konusunda buradan yardımcı olamıyorum. Emailinzi kontrol edin lütfen.

 72. mustafa :

  merhaba doktor bey;

  33 yasşında 185 boy 90 kilo göbek çevresinden kilo alan, simit oluşmuş ve sporla veremediği kiloları olan bir bayım. Liposakşın ve lazer lipolizi araştırıyorum ve hangisinden kesin, net ve sağlıklı bir sonuç alabilirim ??

 73. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mustafa bey ikisinden de fayda görürsünüz, zayıflayamadığınızı anlıyorum ancak öncelikle ideal kilonuza ulaşmanız gerekmektedir. Aksi takdirde göbek çevresinden yağlarınızı aldığımız halde ciltte sarkma olabilir.

 74. Terane Memmedli :

  Merhaba doktor bey.ben Azerbaycandan yaziyorum.rica etsem minimal maksimal fiyati mail ile atar misiniz e mailima? Ha bir de fiyat bolgelere gore deyisiyor mu?

 75. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Terane hanım fiyat bilgi paylaşımı ülkemizde yasaktır.

 76. süeda :

  armut tipim yeni dogum yaptım 2 aylık bebegim var nezaman lazer lipo yaptırabilirim kalçam ve bacaklarım çok kalın yani vücudumun üst tarafı baskasına ait gibi lazer lipo ömür boyu kalıcımı birde fiyat bildirebilirmisiniz

 77. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Süt vermeye devam ediyorsanız 6. aya kadar beklemenizi tavsiye ederim. Aslında doğum sonrası kilolarınızı attığınızda en uygun zaman olacaktır.

 78. Murat :

  Merhaba hocam ben 24 yaşında bir erkeğim. Bende jinekomasti var, lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Merak ettiğim şu, lazar lipoliz sadece yağlardamı etkili? bende hem yağ hemde meme dokusu varsa nasıl bir yöntem uygulanabilinir? Meme dokusu için ayrı bir yöntemmi uygulanacak, yoksa lazer lipoliz ikisi içinde yeterlimi? Teşekkürler.

 79. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meme dokusu normale göre büyük olduğunu muayene ile tespit ettiğimiz vakalarda aynı kesiyi 1-2 cm arasına uzatıp ek işlem olarak bu kesiden yeterli dokuyu çıkartıyoruz Murat bey. Yani işlem laserlipoliz+eksizyon oluyor durumda.

 80. Burçin :

  Hocam yasim 17 daha cok basen ve bacak bolgemden şikayetciyim uygunmu yaptirmam

 81. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Burçin hanım 17 yaş bu tip bir işlem için kesinlikle engel değildir. Yasal vasiniz izin verdiği sürece hiçbir engel yoktur.

 82. aslı :

  Doktor bey, ben 40 yaşındayım.haşimoto rahatsızlığım var.ayrıca reaktif hipoglisemi rahatsızlığım var.az yimeme rağmen kilo veremiyorum.bel bölgeme lazer lipoliz yaptırdığımda ,reaktif hipoglesimi rahatsızlığım geçermi .insülin direncim de var.şimdiden teşekkür ederim

 83. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aslı hanım bu konuda çalışmalar yetersiz. Yani literatüre bakarsanız pek fazla bir bilgi edinemezsiniz. Ancak yağ kitlesini azaltmak bu konuda sorunu olan sizin gibi hastalara fayda sağlamalıdır diye düşünüyorum. Eğer isterseniz işlem ile ilgili diğer detayları geldiğinizde görüşebiliriz.

 84. sema :

  iyi günler 28 yaşındayım iki kez sezeryan oldum 4 ve 2 yaşlarında iki çocuğum var 160 cm boyundayım kilom 54 göbek bölgesindeki sarkma ve yağlanmadan kurtulmak istiyorum lazerlipofiz le kaç seans gerekir ve tahmini fiyat aralığını öğrenebilir miyim

 85. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sema hanım, merhabalar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlk olarak burada sadece hastalarımıza faydalı olabilecek bilgileri paylaştığımızı ve “fiyat bilgisini” sadece şahsen (telefon ve email gibi) iletebildiğimizi tekrar belirtmek isterim. Sorunuza gelirsek laserlipoliz için fiyatlandırmayı yapılacak bölge sayısına göre tespit ediyoruz, yani tahmini bir fiyat vermek yanıltıcı olur. Sadece bir göbek ve karın bölgesi bizim açımızdan toplam 3-4 bölge olabilir. Bu bakımdan işlem için gerekli olduğunu düşündüğünüz bölgelerin tüm açılardan fotoğraflarını çekip iletisim@dralpertuncel.com adresimize yollarsanız ona göre işlem için email ile fiyat verelim. İsterseniz “whatsapp: 5323038255” ile de resimlerinizi yollayabilirsiniz. Görüşmek üzere.

 86. sevtap tosun :

  Dr.bey, cesitli bolgelerime lazerlipoliz yaptirmak istiyorum, bel, gobek, bacak diz ustu ve kol bolgelerinin yapulmasi gerek.Fiyatlarini bildirirmisiniz.Ayrica gogus kucultme istiyorum fiyat verirseniz sevinirim.cevabin7zi bekliyorum.Tesekkur ederim.

 87. Arzu :

  Doktor bey merhaba lazer lipoliz uygulamasından sonra şişlik ve morluk olduğu dogrumu dur ben iki doğum yapdim ve göbeğim aynı hamile gibi duryo ben yurtdışında yaşıyorum bende bu uygulamanı yaptırmak istiyorum ve fiyatını nerden öğrenebilirim. Teşekür ederim

 88. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Arzu hanım fiyat bilgisi için muayeneye gelmeniz eğer gelmeniz bir şekilde mümkün değilse resimlerinizi uygun açılardan çekip bize yollamanız halinde size takribi bir fiyat bilgisi verilebilir.

 89. Pelin :

  Hocam benim basenlerim ve üst bacagim sorunlu kemik yapısı da etkili ancak 34 beden beline göre geniş orantısız duruyor. İşlem zor bir işlem mi ve fiyat ne olur ?

 90. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Pelin hanım fiyat bilgilerini hesabınıza ilettim. Muayene sonrası gerekli bilgiler verilecektir.

 91. Tatiana :

  Hocam,merhaba.Lazer lıpoli ile diyabetten kurtulmak mümkün mu?tşk

 92. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tatiana hanım özel mesaj ile bilgileri hesabınıza ilettim.. Ayrıca bilgi için telefon numaralarımızdan da yararlanabilirsiniz.

 93. handan :

  Merhaba hocam Benim yasim 41 bacaklarimda lipodem var lazerlipoliz len yaglarimdan kurtulmam mumkunmu bana yardimci olursaniz sevinirim

 94. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabiki handan hanım telefon numaralarımızı arıyarak randevu alabilirsiniz.

 95. Sayad :

  Selam, bana laser lipoliz prosedurunun fiyatini lutfen gondere bilirmisiniz?

 96. Op. Dr. Alper Tuncel :

  fiyatlarla ilgili bilgiler hesabınıza iletilmiştir. Ayrıca iletişim bölümünden form doldurarakta fiyatlarla ilgili bilgi alabilir. Telefon numaralarımızdan telefon açabilirsiniz.

 97. elif :

  Doktor bey benim kol ve bacaklarımda çok çok sayısa yağ bezesi var. İki doğum yaptım ve her doğumumda aşırı miktarda vucudumda yağ bezesi oluştu.Şu an 11 aylık bebeğim var ve emziriyorum. Lazer lipolizle çevre dokulara zarar vermeden yağ bezeleri alınabilirmi.

 98. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki alınır Elif hanım. Yanlız sedasyonla yapılmasını öneriyorum, bu durumda bir gün sütünüzü sağıp atmanız uygun olacaktır.

 99. Mehmet Parlar :

  Merhaba.Bel bölgemde birkaç adet küçük yağ bezesi mevcut.Lazerlipoliz ile kesi izi olmaksızın tedavi olabilir miyim sitenizde belirtildiği gibi?

 100. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii olabilir Mehmet bey, yanlız 1-2cm den küçük derin yerleşimli kitlelerde bu yöntemi tercih etmiyoruz.

 101. ferhan :

  Doktor bey ben herkesden farkli bir sey sorucam benim bel bolgem lalin ve hic basenim yok,acaba bu yontemle karin ve bel bolgesinden alinan yaglar basenlerime uygulanirmi?ve kalici olurmu. cok tesekkurler

 102. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ferhan hanım bu durumda laserlipoliz yağ hücrelerinizi eriterek işlev gördüğü için size önce liposuction ile yağlar alınıp lipofilling işlemi uygulanmalı. Bu durumda sonuç alabilirsiniz.

 103. Kıymet :

  Hocam bundan 1,5yıl önce liposakşın ve karın germe ameliyatı yaptırdım yalnız ALINAN yerlerde tekrar kalınlaşmaya başladı bana Dr dediğine göre alınlan bölgelerde asla yağ birikmeyecegini söylemişti rica etsem aydınlatırmısınız

 104. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kıymet hanım sonuçta alınan bölgelerde yinede geride bir miktar yağ bırakmak zorundayız. Siz de uygun miktarda kilo alırsanız o bölgede tekrar yağ birikimi olması da gayet normaldir. Buradan çıkacak sonuç bence hiç yaptırmasa idiniz daha kötü bir görüntüye sahip olmanız kaçınılmaz olacaktı.

 105. Nazlı :

  İyi akşamlar. 22 yaşındayım kilolu değilim ancak gıdımın kesinlikle olmasını istemiyorum bu konuda biraz takıntılıyım, uygun makyaj ve gölgelerle idare ediyordum ama lazer lipolizle halledilebileceği hissine kapıldım . açıkçası bu mümkünse sizle görüşmek isterim ancak fiyatlardan ötürü çekiniyorum. mail yoluyla ya da burdan bilgilendirebilir misiniz? tekrar iyi akşamlar.

 106. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nazlı hanım çekinmenize gerek yok hem ayrıca görüşme ücreti de almıyorum. Yanlız size katkısı olacak bir uygulama olup olmadığını mutlaka dürüst bir şekilde ifade edeceğimden emin olabilirsiniz.

 107. Janan :

  Doktor bey lazar lipoliz ile yuzumdeki gaylardan kurtula bilirmiyim

 108. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Maalesef hayır demek durumundayım. Yüz bölgesine laserlipoliz uygulanamaz.

 109. mehmet karaca :

  merhaba arkadaşlar ben 24-01-2015 tarıhınde Lazer Lipoliz amalıyatı oldum gobek ve yan bolgeler den 2satat suren bır operosyon oldu doktor alper beye cok teşekur edıyorum ılgısı ve hastaya karşı olan guzel yaklaşımından dolayı ben doktoru ovmek ıcın yorum yapmıyorum gercekten bılgılı ve terjubelı bır doktor bu gıbı sıkıntıları olan ben ce hıc cekınmeden kormadan guvenerek ten ılk tercıh ede bıleceklerı doktorlardan bırı gerek hastane ortamı ve polıkılınıklerı cok temız ve bakım lı bır yer oparosyon sonrası hastanede kı ılgılenmelerıde cok guzel

 110. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mehmet Bey,
  Operasyon ve diğer hizmetlerimizden memnun kaldığınız için sevindim. Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 111. Candan :

  Doktor bey lazerlipolizle meme küçültme işlminden sonra beden ölçüsü ne kadar değişiyor toparlama işlemi başarılı oluyormu?

 112. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Canan Hanım, Öncelikle merhaba, sorunuz için teşekkür ederim. Lazerlipoliz ile meme küçültme işlemini her boyut ve şekildeki memede uygulayamıyoruz. Uygun hastalarda yeterli küçültme ile toparlama sağlamak mümkün. Ancak özellikle işlem öncesinde sarkıklığı olan ve çok iri memelere uygulanması mümkün olmayan bir yöntem olduğundan bu hastalara “meme küçültme operasyonu” öneriyorum. Gelin muayene sonucuna göre karar verelim dilerseniz.

 113. berrin kilitcioglu :

  selam bende bir arkadasim icin bilgi istiyorum arkadasim yurt disinda ve gelecek bu lipoliz icin ama genel bir fiyat istiyor bendemn… saygilarimla berrin kilitcioglu

 114. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Berrin hanım birincisi sitemizdeki yorum kısmında açık fiyat bilgisi vermemiz yasal değil. E-mail ile fiyat bilgisi verebiliriz ancak bu durumda da hastalarımızın farklı açılardan resimlerine ihtiyacımız var. Lazerlipoliz konusunda kliniğimize başvurusu olan hastalarımızın izlemesi gereken yol şu şekildedir; İlk olarak sitemizde iletişim kısmında sizlere sorduğumuz sorulara tam ve eksiksiz olarak cevap veriniz, resim eklenecek bölüme işlem görmesini istediğiniz ilgili alanın bikini veya mayo ile çekilmiş olan fotoğraflarını ön, yan ve gerekiyorsa arkadan, varsa kollar için açık ve kapalı, gıdı için yandan kafanız tam karşıya bakarken ve hafifçe öne eğik bir biçimde, bacaklar için özellikle iç kısmı belli edecek şekilde bacaklarınız hafif aralanmış olarak ekleyiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Bu şekilde yapılmamış başvurulara cevap vermiyoruz. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz veya dilerseniz tüm bunlara hiç girmeden görüşme randevusu alıp direkt olarak kliniğimize gelebilirsiniz.

 115. Sevde :

  Merhaba ben 19yaşındayım. Basenlerimde ciddi bölgesel bir yağlanma var. Yaşım lazerlipolize uygun mu

 116. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sevde hanım 19 yaş lazerlipoliz için kesinlikle uygun bir yaştır, ancak önemli olan size lazerlipoliz yöntemi uygun mudur? Bunu ise ancak sizi görüp değerlendirdikten sonra söyleyebiliriz.

 117. hena :

  Kızımın kilo sorunu var 16 yaşında egzersizlerin faydasını malesef göremedik kilo sorunu takıntı haline geldi yaşı sorun olurmu

 118. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aile rızası olduğu sürece uygun hastalarda 16 yaş tıbben sorun teşkil etmez.

 119. meltem türkmen :

  Ben 72 kilo da bölgesel fazlalıkları olan bir bayanım.Lazer lipoliz ile özellikle göbek ve bel çevresi yağlarımdan kurtulmak istiyorum.Fiyatlar konusunda bilgi rica edeceğim.İzmirde oturuyorum.İzleyeceğim yol hakkında da bilgi verirseniz çok memnun kalacağım.Çok teşekkür ederim.

 120. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meltem hanım genellikle sorulan bir konu olduğu için daha önce de belirttim ancak anladığım kadarıyla yine tekrar etmekte fayda var. Birincisi sitemizdeki yorum kısmında açık fiyat bilgisi vermemiz yasal değil. E-mail ile fiyat bilgisi verebiliriz ancak bu durumda da hastalarımızın farklı açılardan resimlerine ihtiyacımız var. Lazerlipoliz konusunda kliniğimize başvurusu olan hastalarımızın izlemesi gereken yol şu şekildedir; İlk olarak sitemizde iletişim kısmında sizlere sorduğumuz sorulara tam ve eksiksiz olarak cevap veriniz, resim eklenecek bölüme işlem görmesini istediğiniz ilgili alanın bikini veya mayo ile çekilmiş olan fotoğraflarını ön, yan ve gerekiyorsa arkadan, varsa kollar için açık ve kapalı, gıdı için yandan kafanız tam karşıya bakarken ve hafifçe öne eğik bir biçimde, bacaklar için özellikle iç kısmı belli edecek şekilde bacaklarınız hafif aralanmış olarak ekleyiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Bu şekilde yapılmamış başvurulara cevap vermiyoruz. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz veya dilerseniz tüm bunlara hiç girmeden görüşme randevusu alıp direkt olarak kliniğimize gelebilirsiniz.

 121. aysun bölgemdek :

  bikini bölgemde yağlanma oluştu tedavisi varmı?

 122. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım lazerlipoliz bu konuda oldukça başarılı bir yöntemdir. (laserlipolysis assisted vulvoplasti )

 123. Baki :

  Merhaba ben 115 kg 177 cm boyundayim 35 yasindayim göbek bölgemde bel fıtığı nedeni ile yağlanma oldu spor yapamadigim için sarkık bir göbek oluştu fiyat nasıl oluyor bilgi vermenizi rica ederim teşekkür

 124. Yeşim K. :

  Merhaba doktor bey. 28 yaşındayım. Göbek, kol ve bacakta yağlanma var. Sindirim sorunu çektiğim için yağlanmalar artıyor. Yeni evliyim. Lazer lipoliz yaptırdığımda ilerde hamilelik dönemimde sorun yaşarmıyım. Bebek için benim için sıkıntı yaratır mı.

 125. CANSU :

  merhaba.Alper bey lazer lipoliz yaptırmak 65 kilodayım ve 21 yaşındayım aynı gün içerisinde işlem bitiyor günlük hayatınıza dönebilirsiniz demişsiniz eqer seans seklinde olmuyor ise günü birlik istanbulla gelmeyi düşünüyorumm

 126. gülay :

  Merhaba hocam lazerlipoliz tedavisi lipodem sorununda ne kadar etkili?

 127. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Gülay hanım konuyla ilgili bir bilimsel yayın yoktur. Bu nedenle söylemek zor.

 128. Pencere :

  Hocam merhaba benim Vücudumun bazı Bölgelerinde yağ bezesi basen ve bacak içimi yaptırmak istiyorum bununla birlikte yağ bezeleride alınabilirmi

 129. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet lipomlar da lazerlipoliz ile alınabilir

 130. mehmet kaya :

  Bende kronik hebatit B hastalığı var lipoliz yapabilirmiyim. fiyatı e mailden yazabilirmisiniz?

 131. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Dahiliye uzmanınız ile bu konuyu görüşmeniz uygun olur.

 132. berna cengiz :

  Alper bey merhaba.Sizinle görüşmek istiyorum ancak fiyatla ilgili bilgi sahibi olmam gerekiyor.İleri derecede selülit ve yağlanma problemim var ikinci bebekten sonra dahada çoğaldı.bacaklar ayak bileği dahil,kollar,karın ve kalça için mail adresime fiyat bildirebilirseniz çok sevinirim.Saygılarımla.

 133. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tüm hastalarımıza genel olarak sorulan bir soru olduğu için buradan tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Laserlipoliz yapılan işlemin adı olup “smartlipo”, “smartlipo triplex” “slimlipo”, “3D laselipoliz”, “i-Lipo” cihaz isimleridir, aynı şekilde laserlipoliz ile laser liposuction aynı şeylerdir sadece vakumlayarak laserlipoliz ile eritilmiş eriyik halindeki yağ hücrelerini çekmek işlemini tanımlar.

 134. Derya :

  Merhaba, ben 43 yaşındayım ve 27 yıllık şeker hastasıyım ve insülin kullanıyorum.Lazer lipoliz yaptırabilirmiyim?

 135. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Derya hanım HbA1c değerleriniz önemli bir kriter ancak diabetik bir çok hastamıza bu işlemi uygulayabiliyoruz.

 136. elcin :

  Ben celulaze yaptırmak istiyorum

 137. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kliniğimize gelip bilgi alabilirsiniz Elçin hanım.

 138. Selda :

  Alper bey merhaba ben bel ve karından lazer liposuction yaptırmak istiyorum. Alınan yağlarla popoya yağ enjeksiyonu yapılabilir mi? Zamanla erimesi söz konusu olur mu? Fiyat konusunda mail atabilir misiniz?

 139. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Selda hanım, Merhabalar bu sorunuz oldukça fazla sorulan sorulardan birisi. Lazerlipoliz işlemi sırasında işlemden geçirilip vakumlanan yağ hücreleri parçalandıklarından canlılıklarını yitirmiş olurlar. Yani bu durumda “lipofilling” işlemi de yapılamaz. Ancak bu talebi olan hastalarımıza öncelikle yeterli miktarda klasik yöntem ile yağ aspire edildikten sonra enjekte edilir ve geri kalan işleme lazerlipoliz ile devam edilir. Yapılan yağ enjeksiyonu sonucunda tutan yağlar erimez %40-70 tutuculuktan bahsedilebilir. Buradan yasal nedenlerle fiyat bilgisi konusunda bilgi veremiyorum. Dilerseniz görüşmeye gelebilirsiniz.

 140. sahin :

  Alper bey ben bir erkeyim amma benim popomda yaglanma var.belimde karnimdada var amma benim icin esas popo bolgem
  bu drumdan cok rahatsizim .istanbula gelmek istyorum .lazer lipolize ihtayicim var .benim email adresimi asagi yukari bir fiyat bilgisi verseniz .resimlerimide gonderecem

 141. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi yasal olarak buradan veremiyoruz maalesef

 142. sahin :

  resimlerimi emaile atdim 3 tarafdanda alper bey lutfen fiyat konusmda yardimci.olun ve.birsey daha soracam ben baska ulkeden gelecem isimle alakadar orda cok kalamayacagim yani 4 yada 5 uzagi 6 gun bugunler arzinda amelliuyat yapa bilecekmisiniz beni??

 143. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki siz randevu icin istediginiz tarihi belirleyip asistanlarimla irtibata gecerseniz size yardimci olacaklardir.

 144. zeynep :

  emzirme döneminde yapılabilirmi

 145. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yapilabilir ancak emzirirken anestezi aldiginiz icin ayni gun sutunuzu sagip atmaniz uygun olur. Anestezik maddeler bir miktar sute gecebilmektedir.

 146. Deniz :

  Merhaba,
  5 sene once yaptirdigim liposuction sonrasi love handle bolgemde ve basenlerimde kontur bozuklari olustu.(korsemi duzenli giymeme ve lpg yaptirma ma ragmen). Smart lipoliz ile bu dengesizliigi gidermek mumkun mu? Su anda 9 aylık hamileyim , bu islem sonuc verir diyebiliyorsaniz dogumdan ne kadar sure sonra yaptirmayı uygun goruyorsunuz.

  Tesekkurler.

 147. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Deniz hanım tabii görmeden kesin birşey söylemek istemem ama laserlipoliz ile (smartlipo da slimlipo da etkili) düzensizlikleri düzeltebilme ihtimalimiz var.

 148. cancan :

  lipoliz kalıcı mıdır ? kalıcılıkla ilgili biraz bilgilendirme yapabilir misiniz?

 149. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elif hanım kesinlikle kalıcıdır. Yapılan işlem ile yağ hücre sayısı azaltıldığından kalıcılık da kesindir.

 150. Sevgi :

  Lazer lipo düşünüyorum bişeyler ve göbek için ne kadar fiyati

 151. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sevgi hanım whatsapp 5323038255 numaralı telefonumuza veya iletisim@dralpertuncel.com email adresimize fotoğraflarınızı tüm açılardan ve açık olacak şekilde gönderirseniz değerlendirip size geri dönüş sağlayalım dilerseniz. İyi günler.

 152. aysun :

  merhabalar doktor bey ben 45 yaşındayım boyum 1.70 kilom 80 bel bölgem oldukça fazla lazerlipolizle gidermi göbegim ve fiat ne kadardır kaç günde zayıflarım şimdiden teşekkürler

 153. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım whatsapp 5323038255 numaralı telefonumuza veya iletisim@dralpertuncel.com email adresimize fotoğraflarınızı tüm açılardan ve açık olacak şekilde gönderirseniz değerlendirip size geri dönüş sağlayalım dilerseniz. İyi günler.

 154. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım biraz işlem öncesinde kilo vermelisiniz ki size lazerlipoliz ile ancak ondan sonra uygun bir şekillendirme sağlanabilir.

 155. Elly :

  Bıçak değmeden yüz inceltme bu yöntemle mi yapılıyor? Ya da o işlemin adı nedir?

 156. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elly hanım yüz inceltme uygun hastalarda mikroliposuction ile yapılmaktadır.

 157. Yurek :

  Merhabaler hucam size kolay gelsin, Benin surunum Karin bolgam cok fena ve biliyorum ki ancak siz yard am idabilyorsunuz. Ben Antalya de yasiyorum ve sizin merkez nerede oldugunu bilmek isterim ve size nasil olasabilicam.

 158. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yerimiz ile ilgili iletisim adres bilgilerimize sitemizdeki sayfayı tıklayayarak ulaşabilirsiniz.

 159. Gizem :

  Merhaba..bacak içi sarkmalarımdan şikayetçiyim.Bunun çözümü için nasıl bir yol izlenir ve herhangi bir riski var mıdır?

 160. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Gizem hanım sarkıkları değerlendirmeden bir fikir vermek istemem ancak SLIMLIPO ile tedavi olasılığınız vardır. Risk uygun hasta seçilmediği takdirde vardır ve o konuda bana güvenebilirsiniz.

 161. Cenk :

  Merhaba doktor bey ben 20 yaşındayım.Jinekomasti problemim var boyum 1.85 kilom 77 yağ oranım 13.Spora düzenli olarak gidiyorum ama meme bölgesinde ve ucundaki yağlar bir türlü gitmiyor.Göğüs soğukla temas edince yada denize girince küçülüyor sıcak bir ortamda tekrar uçları büyüyor.Göğüsün altında bilye gibi küçük kitleler var ve göğüsün altında oynayan yağ kitlesi var.2 hafta sonra tatile gideceğim lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum jinekomasti için lazer lipolizden sonra hemen spora başlıyabilirmiyim 2 hafta sonrada denize girebilirmiyim yara izi kalırmı iyileşme süreci hakkında bilgi verirmisiniz.Şimdiden teşekkürler

 162. Op. Dr. Alper Tuncel :

  1 hafta sonra spora başlarsınız, 3 hafta 24 saat korse kullanmanız gerekiyor, ondan sonra denize girersiniz. İz meme ucu ile cilt sınırında 1-2 mm civarında olur ve görünmez.

 163. selcuk :

  Hocam goguslerimde yaglanma var gibi meme bezeside olabilir pek emin degilim lazer lipo meme bezesindede işe yararmi

 164. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet en etkili cozumdur diyebilirim

 165. sabri :

  16 yaşındayım göğüslerimde yağlanma var fakat jinekomasti değil bunları aldırmamız mümkün müdür mümkün ise fiyat bilgisi alabilir miyim mailden

 166. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sabri bey lazerlipoliz ile bu şikayetinize son verebiliriz ancak yorumlar kısmından halka açık olarak fiyat vermemiz yasal olarak mümkün değil, dilerseniz email veya diğer iletişim araçları ile bizimle iletişime geçiniz.

 167. Semra parlak :

  5 haftalık gebeyim.bu yöntemi şimdi duydum.hamileyken yapılabiliyor mu acaba??

 168. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Semra hanım ancak hamilelik sonrası mümkün.

 169. Mehmet :

  Merhaba acaba uygulama genital bölgede de yapılıyor mu? Duyduğuma göre yapılıyor. Penis dibinde karın altında ki yağ tabakasından dolayı kaybolan penis kısalığı bu yöntem ile ortadan kaldırılabilinir mi? Ayrıca işlem ücreti hakkında bilgi maili alabilir miyim? Teşekkürler.

 170. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mehmet bey pubis bölgesine liposuction ve lazerlipoliz uygulanabilmektedir. Hastadan hastaya değişmekle birlikte 1-2 cm uzunluk artışı sağlanabilmektedir. Yorumlar kısmından halka açık olarak fiyat vermemiz yasal olarak mümkün değil, dilerseniz email veya diğer iletişim araçları ile bizimle iletişime geçiniz.

 171. Nurdan uzuner :

  Merhaba 22 yasindayim 1.70 boyum kilom 55 ancak ayak bileklerimin kalingindan sikayetciyim sporlada inceltemedim fiyat bilgisi almak istiyorum

 172. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nurdan hanım fiyat bilgisi yasal nedenlerle sitemizden verilememektedir.

 173. kıymet yılmaz :

  merhabalar alper bey ben bışey sormak istıyorum benım kızım dogumdan sonra lipodem hastası oldugunu ögrendık amelıyat olması gerekıyo ınt bıraz araştırdım sanırım sızde yapıyosunuz bu amelıyatı acaba fıyatı hakkında ve yapıyomusunuz bunun icın bılgı almam mumkunmu.yazımı okuyup cvp verebılırsenız cokkk sevınırım.şimdıden tşk.saygılar..

 174. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kıymet hanım bu tip bilgileri yasal nedenlerle ancak muayenehane şartlarında paylaşabilmekteyiz kusura bakmayın lütfen 🙁

 175. H.D :

  Hocam jinekomasti ameliyatında lazer lipoliz kullanımında ameliyattan sonra meme dokusunun tekrar olusma ihtimali açık yapılan ameliyata göre daha mı yüksektir ?

 176. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kesinlikle hayır Hasan bey. Jinekomastiye sebep olan yağ ve meme bezi aynı operasyon içerisinde geri dönüşümsüz olarak yok edilir ve tekrarlama olmaz.

 177. kardelen :

  4 yaşında çaydanlı suyu dökül ve yanık zi kaldı bunu lazerle tedavi edilmesi mümkünmü

 178. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ekinsu hanım burada konu olan lazer sadece yağ hücrelerinin eritilmesi için kullanılmaktadır. Sorduğunuz konuyla ilgili olarak kullanılan lazerler ise yanık sonrası oluşan izleri ancak hafifletebilirler.

 179. sümeyye :

  merhabalar alper bey ben 4 aylık hamileyim lazerlipoliz yaptımamda bi sakınca varmı

 180. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sümeyye hanım anestezi almanız gerektiğinden yaptırmanız mümkün değil.

 181. ezgi :

  hocam merhaba ben 20 yaşındayım kol bölgemdeki yağlardan şikayetçiyim eski yüzücü olmamdan ve genetik bir problem olduğundan ne kadar spor ve diyet yapsamda istediğim sonuca ulaşamıyorum. üç sorum olacak, bu işlemden sonra tekrar o bölgede yağlanma gercekleşir mi, işlem sonrasında rahat kol hareketleri yapabilecek miyim ve eğer istersem bacak arası ve kol ikisi aynı seansta uygulama yapılabiliniyor mu? teşekkürler…

 182. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ezgi hanım sonuçlar kalıcıdır, tabii ki bir kısıtlama yaşamazsınız, bacak içi ve kol bölgesi aynı anda yapılabilir. İyi günler dilerim.

 183. Gumru :

  Fiyat bilgisi

 184. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi sitemizden verilmesi yasal mevzuata maalesef uygun değil.

 185. sevil :

  mrb doktor bey ben basenlerimden sikayetciyim onlardan nasil kurtulabilirim bu arada ben kanser hastaligina yakalnmistim tedaviler ve ilaclar cok kilo almistim simdi kilolarimdan kurtuldum.Iki senedir allaha sukurler olsun iyilestim. benim sorum benim gibi biri herhangi bir estetik olabilirmi cevaplarsaniz cok sevinirim cok tesekkurler

 186. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sevil hanım tabii ki olabilirsiniz ancak direkt bize muayene için gelmeniz daha uygun olur.

 187. deniz ekinci :

  3 ay evvel doğum yaptım bel karın basen bacakbolegemde yağlanma Çok acaba lazer lipoliz den önce kilo vermem gerekiormu

 188. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Deniz hanım kaç kilo olduğunuz önemli tabii. Eğer boyunuza göre ciddi bir kilo fazlalığınız varsa mutlaka ideale yakın kiloya indikten sonra işlemi düşünmelisiniz.

 189. ADEM :

  BOYUM 170 KİLOM 135 BÖLGESEL YAĞ ALABİLİRMİYİM

 190. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kilonuz biraz fazla Adem bey, diyet ile fazla kilonuzu verdikten sonra değerlendirilmeniz daha uygun olur.

 191. melike büşra :

  merhaba
  lazer lipoliz fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum. üst kol iç bacak bel ve göbek

 192. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Melike hanım kliniğimize başvuru yapmanız halinde fiyat bilgisi muayene sonrası verilebilmektedir.

 193. dila :

  Kollara da uygulanıyor mu

 194. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki

 195. Adil :

  Hocam merhabalar kiz arkadasimin basen bolgesi biraz kalin gogus kismi ise kucuk lazer lipo ile basen bolgesinden alinan yag hucreleri canliligini yitirmeden gogus kismina enjekte edilebilir mi?? Eger enjekte edilirse kac beden bir buyume yapilabilir (gogus 75 doldurmuyor basen 98 boy 1.63 kilo 58 ) basen bolgesinden alinan yag hucrelerinin tekrar aktive olup basenin eski haline gelme riski var mi, bolgesel yag transferinde liposaction yonetiminden farki ne olur?? Tesekkur ederim simdiden..

 196. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Adil bey yağ enjeksiyonu yapılacak yağlar canlılığını yitirmemiş olmalıdır, ancak laserlipoliz yağları parçalayarak etkili olduğundan hücresel bütünlük ve dolayısıyla canlılık ortadan kalkmış olacaktır. Bu durumda laserlipoliz ile alınan yağlar enjeksiyonda kullanılamaz. Kız arkadaşınızın göğüslerini büyütmek için basenden liposuction yöntemi ile alınancak yağlar göğüs bölgesine transfer edilebilir. Ancak 75 cm (bu aslında sadece göğüs kafesinin ölçüsünü bize vermekle birlikte göğüs dokusunun oldukça küçük olduğunu bize ifade etmekte olduğunuz düşünülebilir) olan bir göğüs dokusunu büyütmekte yeterli olmayabilir. Bu bakımdan aynı operasyon esnasında #göğüsbüyütme işlemini de düşünmeniz gerekebilir. Bu bakımdan kendisinin muayeneye gelemsini tavsiye ederim.

 197. Leyla serter :

  Slm alper bey ben şuanda emziriyorum bebeğim 5 aylık ne zaman yaptirabilirim ve korseyi kullanırken tuvalette cikarip giymek zor oluyormu acaba

 198. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Leyla hanım sondan başlarsak, korselerimizin ağları açıktır tuvalet sorunu yaşamazsınız. Emzirme esnasında yapılan işlemlerde ise 1 günlük sütleri sağıp bebeğe vermezseniz sorun olmaz.

 199. Sueda :

  Alper bey 35 yaşında 4 çocuk annesiyim armut tipim kendimden igreniyorum her yerim çok kötü 162 boyum 75 kilom göğüs altına kadar vücudun incecik çok güzel ancak karnından aşağısı haddinden fazla kalın lazer lipoliz yaptırmak istiyorum ancak ben çalışmıyor um tek maaşla çok zor ama yinede para biriktirip yatırmak istiyorum yıllarca biriktirecegim o parama yazık olurmu tekrar kilo alınca aynı olurmuyum allah için konuşun kardesinizmis gibi bizim gibiler için çok para bu

 200. erol :

  Hocam ben 100 kg bana faydası olurmu bilgilendirirseniz sevinirim

 201. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Görmeden fikir beyan etmeyi uygun bulmuyorum Erol bey.

 202. Özgür Kurtuluş :

  Merhabalar alper bey. Benim boyum 1.83 kilom 94-95 göbek bel çevresi 105cm.. Orantısız görüntüden bu yöntemle kurtulabilirmiyim. Ne kadar sürede biter.. Teşekkürler

 203. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Özgür bey gelin görüşelim.

 204. Didem :

  Merhaba, benim bel göbek yağlanmam genetik 47 kiloyken de belim ve göbeğim vardı şimdi 61 kiloyum ve belimdeki yağlanmasan şikayetçiyim. Birde kolum da kalın yağlı acaba kola da lazer lipoliz yapılıyor mu

 205. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Didem hanım lazerlipoliz için kol en çok tercih edilen bölgelerden biridir.

 206. Smn :

  Merhaba alper bey bu ndan 6 ay önce gayet normal bir kizdim lupus sle teşhisi kondu ve zayıfladı yaklaşık 12 kılo kadar daha sonra hemen alamadım ancak kullandığım ilaçlarla özellikle kortizonlu beraber karın yanaklar gıdık kürek kemikleri arası sertleşme oldu odem mi yagmi anlayan!iyorum yememe aşırı dikkat ediyorum ama bir arpa boyu yol gittim daha bir aydan daha kısa surede aldığım bu şeyleri veremiyorum vücut şekli bozuldu resmen yaşım 22 lazer lipoliz bunun için uygunmu ?? Tesekkrler

 207. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nil hanım bahsettiğiniz problemler tıbbi olarak sırtta “buffalo hump”, yüzde “aydede yüzü” olarak adlandırdığımız deformiteler olup yağlanma ve ödem artışının kortizon kullanımına has halidir. Tedavide lazerlipoliz tabii ki düşünülebilir.

 208. Nalan Zeren :

  Merhaba ben 165 boyunda 70 kiloyu m karın yağlarını vaser liposuction ile aldırmak istiyorum sigara kullaniyorum sakıncası olurmu .liposuction işleminden sonra fazla deriye germe işlemi yapıyor musunuz

 209. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nalan hanım germe işlemi gerekirse tabii yapılır ancak sigarayı işlemden 3 hafta öncesinde bırakıp 3 hafta sonrası hiç içmemelisiniz.

 210. ozlem :

  merhaba ben kalp ameliyati gecirdim 5 yil once kan sulandirici kullaniyorum. gobek kalca bolgesinde bu uygulamayi yapmak istiyorum yaptirabilirmiyim fiyat ne olur.

 211. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Özlem hanım kan sulandırıcı ilaç kullanan hastalara bu işlem maalesef uygulanamaz. Üzgünüm

 212. Nurşen Keller :

  Lazer lipoliz kaç yaşından itibaren yapılabiliyor ???

 213. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nurşen hanım eğer hastanın yasal velisi onay verirse eğer özellikli bir durum söz konusu ise 15-16 yaşında bile uygulanabilir ancak genel pratik uygulamada 17-18 yaş altına yapılmamalı.

 214. süreyya yüksel :

  hocam selam ….yaş 57 boy 161…kilom 65 benim sadece gıdı we karın bölgemde yağlanmalar oluştu…. marmariste yaşıyorum…. bu yüzden sizden ortalama bir fiyat rica edicem…. tşkler….

 215. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Süreyya hanım yasal nedenlerle buradan bilgi veremiyorum. Dilerseniz 5323038255 tel/whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.

 216. İbrahim :

  Doktor bey merhaba eşim bu olaya karşı çıkıyor Türk kası ve Göbek bölgem kötü durumda ara ara seans yaptırsam vücuttaki izlerden anlaşılırmı mesaela 4-5 günlük yurt dışı seyahat larım oluyor bu arada yaptırsam anlaşilma olurmu

 217. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İbrahim bey izlerden anlaşılamaz ancak 4-5 günde tam iyileşme olmayacağından saklamak çok kolay olmayabilir.

 218. Kenan :

  Hocam merhaba,
  Bel bölgemde oluşan ciddi yağ miktarından kurtulmak istiyorum, muayene olduğum prof dr lazerli liposuction için uygun olduğumu belirtti fakat çok ama çok yüksek bir fiyat verdi. 4 bölgeye uygulama yapılacağını, belden kasığa doğru Aristo (yanlış olabilir) uygulaması gibi bir şey yapacağını, hatta six pack’lerin ortaya çıkması için de çalışacağını ve alınan yağdan üst göğüs kısmına enjekte edeceğini belirtti. İstanbula uzak olduğum için muayeneye gelmeden sormam gerekiyor, böyle bir operasyonun toplam maliyeti hakkında bilgi verebilir misiniz ?

 219. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Maliyet muayene ve analiz olmadan mümkün değil Kenan bey. Fotoğraflarınızı görüp yaklaşık bir fikir verebilirim.

 220. Kenan :

  Şimdiden çok teşekkür ederim
  Saygılar
  Kenan

 221. zeynep ataş :

  Şu anda normal kilomun oldukça üzerindeyim (65 kg) ancak zayıfken de (50 kg) gıdı bölgem beni rahatsız ediyordu. Zayıflamdan gıdı bölgesi için lazer lipoliz yaptırmam uygun mudur? Operasyon sonrası şişkinlik en çok ne kadar sürede ortadan kalkıyor ve yara izi kalıyor mu? Teşekkür ederim.

 222. Op. Dr. Alper Tuncel :

  evet uygun Zeynep hanım ancak sizi görüp kesin bilgiyi ondan sonra vermek daha doğru olur. İz kalmaz, şişme ise genelde 3 haftada geçer.

 223. Tuçe :

  Tüm bacak inceltme işleminden ne kadar süre sonra iş hayatına dönülebiliyo ve yurt dışında yaşıyorum ne zaman uçak yolculuğu yapılabiliyor ??? Teşekkürler

 224. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sibel hanım 5-7 gün sonra uçak yolculuğu yapabilirsiniz. İşlem sonrası bacak inceltme miktarına göre 7-10 gün içerisinde işinize geri dönüşünüz gerçekleşecektir.

 225. sevinç :

  48 yaşında 163 cm. 92 kilo, sürekli +10 -10 kilo sorunu yaşayan bi insanım. 110 kiloya çıktığım da oldu. hiç doğum yapmadım ama bu artı-eksiler bedenimi çok yıprattı maalesef.

  dün uçakta pegasus’un kendi yayınında estetisyenlerle yapılmış bir röportaj aracılığıyla tanıştım bu yöntemle. internette de ilk size rastladım.

  hiçbi zaman ince yapılı, kemikleri orantılı fiziği düzgün bir insan olmadım. şimdi “metabolik asidoz” bedeni diyorlar ya hani, ben doğduğumdan beri böyleyim. karın şiş popo düz bel oyuntusu filân hak getire.

  gençlik erkeklerin ve kendimi sevdirmeyi başaramadığım hemcinsiyetlerimin acımasız isim takmaları ve alaycı yorumlarıyla geçti fiziksel özelliklerime ilişkin.

  yaşlanmak ancak benimki gibi bedeni olan insanlar için bir ödül sanırım. şimdi cinsellik kategorisinde doğurganlık, geçirilmiş bir çağ olduğundan fiziksel orantısızlığım açısından daha rahat bırakılmış gibiyim. ancak hiç evlenmemiş çocuk da doğurmamış biri olarak kilolu oluşumu mazur gösterecek bişi yok.

  on seneden daha uzun bir süredir yetmiş ve üstü kilolardayım.

  feci uzattım, dikkate almayın, hocam. hiç konuşamadığım bi konuda kendime içimi açmışım, sayın.

  FİYAT sorucaktım. emekli hemşireyim. “biçimsizlik” diyordu o röportajda “bu yöntemle giderilebilir.”
  mümkün mü böyle bişi? ve böle bişi mümkünse feci pahalıdır diye düşünmeden edemiyor insan.

  saygılarımla.
  yayınlamazsanız minnettar kalırım.

  st

 226. derya :

  Sadece biraz göbeğim var. Fiyatlar konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

 227. kete :

  Merhaba , Bir senede yaklaşık 10 kilo verdim , malesef bacak üst kısım hala veremedim ve bacakların şekil boziyor, dizlerin iç kısmı cıkıntılı duriyor ve onu aldırmak istiyorum Lazer Lipoliziile.

  fiyat gönderirseniz çok sevinirim
  Teşekkürler

 228. tuncer :

  Gorusme yolu ile hareket etmek istiyorum ve fiyat bilgisi istiyorum

 229. selim :

  Gıdı yağı aldırma (yanak hariç) işlemimin fiyatını rica ederim.

 230. emel :

  Selülit problemim var.Lazerle lipoliz düşünüyorum.seans ve ücretleri hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.Teşekkürler

 231. leyla :

  Şu an geçici bir süre için Almanyadayım.Ağustosta Türkiye’de olacağım.58 kilodayım. Bacak ve basen bölgem oldukça orantılı.tÜM fazlalığım sırt Bölgemde diyebilirim Yapısal olarak çok etli sırt bölgem.Ağustosta bu bölgeye lazer liposuction yaptırmak istiyorum . Fiyat bilgisi alabiit miyim?

 232. arzu :

  lazer fiyatını bilmek isterim bernde basen karin ve baldir bolgesindeki yaglari aldrmak istyorum

 233. handan :

  Alper bey Ongorusme istiyorum

 234. görkem :

  FİYAT BİLGİSİ ALMAK İSTİYORUM GÖBEK VE ÇEVRESİNDE ŞİKAYETÇİYİM

 235. burhan :

  Gün içinde dönüş yaparsanız sevinirim

 236. Sevda :

  Göbek ve yanlarım çok kötü

 237. hacer :

  karın ,bel,bacak içi için fiyatlama konusunda bilgi alablirmiyim

 238. GAMZE :

  Merhaba,
  Laser lipoliz hakkında bilgi rica ederim. Fiyatlandırma, hangi hastanede yapıldığı, ne kadar sürdüğü ve iyileşme süreci hakkında detay bilgi rica ederim.
  İyi çalışmalar,

 239. tugba :

  Merhaba,
  Ben Amerikada yasiyorum ve tatil icin 1 ay Ankara da olucam. Ben yuzumden ve boynumdan yag aldirmak istiyorum. Bu mumkun mudur? Eger mumkunse ne kadardir fiyati? Mumkunse doktorla tel de konusma imkanim var mi? Ben arayabilirim Amerika dan sorun degil.

 240. serhat :

  karin ve gögus bolgemdeki yaglari aldirmak istiyorum

 241. Metin :

  Merhaba Ben Almanyada Yasiyorum Spor diyet derken bir türlü zayiflayamadim Fazlaliklarimi Aldirmak istiyorum 🙂 Randevu ve Fiyat verirseniz Sevinirim.

 242. Ayşe :

  Kendim de uzman hekim olarak kütahya da çalışıyorum. Bölgesel fazlaliklarim var. Karın üst kol ve gıdık. Bunlara lazer lipoliz yaptırmak ıstıyorum. Bir de sellulit icin arka bacak .fiyat bilgisi almak ıstıyorum. Bir de hekim indirimi var mı.bir de 38 bedenden 34 bedene düşebilir miyim işlem sonrası. Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

 243. gulsen :

  Basen baldır ve kalça bölgelerini istiyorum. Kabaca bir fiyat öğrenebilirmiyim

 244. selin :

  Karın, iç baldır, kol, bel çevresi ve sırtımda fazlalıklarım var.

 245. sedat karakuş :

  55 yaşında bel ve karın bölgesinden oldukça şikâyetçiyim bana faydası olur mu olursa fiyat hakkında bilgi veriniz lütfen

 246. deniz :

  Gıdığımı yok etmek istiyorum. Kilo versem de gitmeyen bir gıdığım var çok rahatsız oluyorum. Lazer lipoliz olabilir mi? Ya da önerdiğiniz en doğru çözüm ne olabilir? Fiyatlarıyla beraber bilgi alabilir miyim?

 247. esra :

  Merhaba ben kol ve basen belki biraz bel bölgesinden yağ kırdırmak istiyorum kilo fazlam çok yok fiyat öğrenmek istiyorum

 248. aysun :

  lazer lipoliz in fiyat aralığını öğrenebilir miyim? teşekkürler…

 249. sultan :

  lazer lipoliz mersinde uygulanabilir mi fiyatları nasıl

 250. ozlem :

  Kol ve gobek kisminda kurtulamadigim yaglanmalarim mevcut. Fiyat ve seans konusunda bilgilendirilmek istiyorum

 251. tugba :

  Merhaba,

  size resimlerimi gondermeden once, bir takim sorularim olacak. konyadada lazer lipoliz islemini uyguluyormusunuz? gidiktanda yag aldirmak mevcutmudur? ve egerki mevcut ise bunun fiyati nedir?

  Hayirli Ramazan

 252. damla :

  Lazer lipoliz fiyat bilgisi rica ediyorum ?

 253. ahmet :

  24 kasım 2015 yılında tüp mide SLEEVE GASTREKTOMİ (TÜP MİDE) ameliyatınoldum sarkmalar var bu sarklamar bıçaksız giderilebilir mi acaba 24 kasım 2015 kilo 160
  25 mayıs 2016 kilo 110

 254. seda :

  karın bölgesi ve bacak bölgelerime lazer lipoliz yaptırmak istıyorum. fiyat teklifinizi gönderirseniz. en kısa sürede tarfaınızda işlem uygulamasına geçmek istiyorum.

 255. lale :

  Fotoğraflarımı gönderemiyorum
  Lütfen kabaca bir fiyat alabilirmiyim (göbek ,bel ,bacak içi,hafifce kol içi)

 256. canan :

  Merhaba, Lazer lipoliz ile Selülit tedavisi ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim lütfen.

 257. merve :

  Gobek bolgesine bu islemi uygulatmak istiyorum. Ogrenciyim, bu nedenle bir fiyat ogrenmek istiyorum.

 258. Ayşenur :

  Sutyen ölçüm 90 genel bir ortalama fiyat alabilirmiyim

 259. oguz :

  Merhaba, ben Adana’da ikamet ediyorum, bu sistem Adana’da da var mi? Saglik acisindan en ufak da olsa riski nedir? Asagi yukari maliyeti nedir? Tesekkurler.

 260. ümran :

  Karın ve iç bacak dış bacak yaşlanmalarından kurtulmak istiyorum be kadar yağ varsa alınmasını istiyorum işimden dolayı acil kilo vermem lazım yoksa işten kovulacam sizden haber bekliyorum tesekkur ederim iyi günler

 261. ozlem :

  Fiyat öğrenmek istiyorum

 262. arife :

  Mrhaba Benim sikayetim gobeyim iki cocok annesiyim ikiside sezaryan oldu gobeyim Yok ama yirtiklarim ve cok sarkma oldu sarkma toparlaniyormu ve yirtiklarda bi azalma oluyormu

 263. Tulay :

  Ben yurtdisinda yasiyorum. Lazer lipoliz düsünüyorum. Bel/sirt, basen/bacak, düsünüyorum, yani yillardi 36 bedeni korudum, ama simdi 38 bedenim, bunu 36 ya düsürmek istiyorum. Fiyat konusunda hic bilgi edinmek istiyorum. Liposuction dan daha uygunmu bu islem ?

 264. sukru :

  Merhaba göğüsteki jineko olan bölgeye uygulanan lazer fiyatı nedir birde genel fiyatlar nedir bölgesel karin basel

 265. yasmin :

  Lazer lipoliz seans fiyatlarını öğrenmek istiyorum.Diyelim 8 seans uygulama olacak.Ücreti seans olarak mı toplam olarakmı ödeme yapıyoruz?

 266. Ercan :

  Benim arka bel kısmında birçok ve sürekli egzersizler yapmama rağmen kaybolmayan ve beni aşırı derecede rahatsız eden bir yağlanma var. Bunun için sizlerden yardım istiyorum

 267. revzat :

  Lazer lipsuctiion ,Salim lipoprotein hangileri uygunsa bu basen ve bel yağlarımdan kurtulmak istiyorum kilo veremde birtürlü kurtulamıyorum sporunda faydası olmadı ,sarkma olması korkum özellikle bacak içleri gevşek biraz ,izmirdeyim o yüzden resimle bilgi almak zorundayım,fiyat olarak ne tutar birde oda önemli bilgi verirseniz sevinirim

 268. recep :

  yağlarım basen bacak karın bel çevresi toplanmış durumda fiyatı ne kadar?

 269. sema :

  Merhaba, Bacak bölgesinde yağlanma ve selülit görüntüsü var. Diyetle 15 kg verdim, sürekli spor, yoga pilates yap1yorum. Ancak bu dereceye getirebildim. Lazer lipoliz ile bir sonuç almak mümkün müdür? Fiyati ne olacaktır? Bayramdan sonra ne zaman gelip muayene olabilirim? Tesekkürler.

 270. aysegul :

  Kol ile ilgili fiyat öğrenmek istiyorum tskler

 271. sevda :

  basen bölgesinden 4-5 cm incelmek için operasyon fiyatı almak istiyorum

 272. ozan :

  76 kiloyum 17. 7 kilo civarinda vucudumda yag var. Diyet spor fit in time olmak üzere. Bir cok yontem denememe ragmen 72 kilonun altina inemedim vucudum iyice sekilsiz oldu. Göğüs karin bel gerekirse basen bolgesine uygun tedaviyi yaptirmak istiyorum. Sirnakta öğretmenim dolayisiyla vaktim az. Ve butcemse sınırlı. Fiyat ve kosullar hakkinda bilgi istiyorum cok tesekkur ederim.

 273. Hilal :

  Karın bölgesi için fiyat istiyorum.

 274. hakan :

  Hocam jinekomasti şikayetim var öğrenmek istediğim lazer lipoliz ile lokal anastezi ile yapılır mı?operasyon kaç saat sürer ve yaklaşık ücreti nedir?birde kullandığınız cihazın modeli nedir.?
  Teşekkürler

 275. eylem :

  Lazer lipoliz fiyatını öğrenmek istiyorum

 276. arzu :

  işlem ve ucret hakkinda bilgi almak istiyorum

 277. AHMET :

  Yurt dışındayım email ile ulaşabilir misiniz ? Detay bilgi almak istiyorum. Teşekkürler

 278. yagmur :

  E-mailime genel bi fiyat listesi göndermeniz mümkün müdür?

 279. berfin :

  Kol icin lazerlipoliz fiyat ogrenebilirmiyim

 280. dila :

  merhabalar,16 yaşında genç kıza uygulanabilir mi?

 281. zeynep :

  Karın ozellikle mide ve göbek bölgesindeki fazlaliklari an şikayetçiyim. Ücret için bilgi isteyecektim

 282. kadir :

  selam
  resimlerde de gorulecegi uzere bel bolgesinden rahatsizim ,
  nasil bir uygulama onerirsiniz?
  ne kadar surer?
  ucreti ne olur?
  uygulama nerede yapiliyor?

 283. elif :

  Karın bölgem de aşırı yağlanma var karın ve bel bölgem vücut orantımı bozuyor lazerlipoliz yöntemi Hakkı’nda fiyat bilgisi alabilirmiyim ve etkisini ne kadar sürede görebilirim.

 284. aygül :

  Lipoliz fiyatlarıyla ilgili bilgi almak istiyorum

 285. saadet :

  Basen bolgeme lazer lipoliz yaptirmak istiyorum fiyatlar hakkinda bilgi alabilirmiyim

 286. funda :

  Fiyat bildirirmisiniz lütfen

 287. busra :

  Merhaba.ben kiloma be vücut hatlarıma göre bacakları kalın bir yapıya sahibim. ne kadar zayıf olsamda bacaklarım bedenimden daha büyük ölçüde oluyor.yan bölgemdede (simitler) aynı şikayetim var. Çok zayof olsamda orda fazlalık kalıyor. bir de doğumdan sonra göbek bölgem epey kalınlaştı. Kilo sprunumun çok değil ancak bu bölgelerim için işlem düşünüyorum.Bursada ikamet ediyorum bir araştırma yapmadan gelmem mümkün değil bu sebeple bana yardımcı olursanız sevinirim. Bir fiyat aralığı öğrenmem çok iyi olur. İlginiz için teşekkür ederim.

 288. ozlem :

  Kolum ne kadar spor yaparsam yapayım incelmiyor. Bunun la alakalı görüşmek istiyorum

 289. hakan :

  sizlerden slim lazer lipo yaptırmam durumunda maliyeti ve operasyon öncesi ve sonrası nasıl sonuç alacağıma ilişkin bir görüşme talep ediyorum…

 290. gizem :

  Merhabalar. Görüldüğü üzere zayıf ve 34 beden birisi olmama rağmen alt bacaklarım kalın özellikle ayak bileklerimden pskolojim bozuluyor . En uygun yöntem ve fiyat hakkında bilgi verir misiniz ?

 291. Ezgi :

  Lazer lipoliz yöntemiyle meme küçültme hakkında bilgi almak istiyorum.Meme küçültmede ameliyat izleri beni düşündürüyor.Bu nedenle bu yöntem ve fiyatı hakkında genel bilgilendirme yaparsanız çok sevinirim.

 292. ebru :

  merhaba,

  Ben 28 yasindayim. Hayatim boyunca zayiftim. Son donemde biraz kilo almaya basladim. Zayif olmama ragmen her zaman gobegim hafif cikikti. Suan beni rahatsiz edecek boyutta. Spor yaptigim donemde bile eritemedim. Lazer lipoliz dusunuyorum. Fiyat alabilir miyim? Kac seansla kurtulurum yaglardan?

  Teskkurler.

 293. nurgul :

  karın bölgesinde ve bel kısmında fazla yağlanmalardan kurtulmak istiyorum bu bölgede selüit ve sarkma sözkonusu .bu konuda fiyat ve tedavi süreci konusunda bilgilendirilmeyi mümkünse mail yoluyla almak istiyorum.teşekküler

 294. nihal :

  MERHABA,
  DÜZENLİ SPOR YAPAN BİRİYİM.
  ARKA BACAĞIMIN ÜST KISMINDA ARKA BÖLÜMÜNDE ZAYIF OLMAMA VE DÜZENLİ SPOR YAPMAMA RAĞMEN KALICI VE HİÇ BİR ŞEKİLDE ERİTEMEDİĞİM YAĞIM VAR.SİZDEN FİYAT BİLGİSİ ALMAK İSTİYORUM MÜMKÜNSE. LAZER LİPOLİZ İLE YAPILABİLDİĞİNİ VE KESİN ÇÖZÜM OLDUĞUNU DUYMUŞTUM. BU KONUDA BİLGİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM. TEŞEKKÜR EDERİM.

 295. bilge :

  Bacak içi ve kol içi işlemi için nasıl bir bütçe gerekir?

 296. Tuncay :

  Tek seans lipoliz ve veya coklu seanslarda indirim varmi fiyat bilgisi

 297. fatma :

  Karin kaslarimda slkllasirmi ve derim guzel olurmu gercekten buyuk ameleyattan korkuyorum

 298. fatma :

  Merhabalar ben 2006 yılında liposakşın oldum fakat sonrasında tekrar aynı bölgeler ameliyat öncesi halini aldı. Doktorum asla eskisi gibi olmayacağını kilo akşamda orantılı bir vücuda sahip olacagimi söylemişti. Şu en 77 kiloyum fakat en geç 3 aya kadar en az 60 kiloya dusucem. Daha öncede 30 kilo kadar vermiştim. Kilo verme islemim bittikten sonra. Üst kol besen kuyruk sokumu bölgelerinden yağ aldırmak istiyorum. Ayrıca iç bacakların aşırı yumuşak fazlalikta var biraz. Selulitlerimde çok malesef. Ben fiyat bilgisi rica ediyorum sizden. Hatta göğüs buyutme işleminde eklersek ne olur onuda rica edeyim. Teşekkürler şimdiden.

 299. Şule :

  Merhaba kilolu değilim fakat çocukluğumdan beri göbeğim var hiç bir zaman dümdüz bir karnım olmadı , diet yaptığımda bile orası gitmiyor. Göbek yağ aldırma ücreti nedir ? Ayrıca bacak iç kısm için de ücretinizi bildirir misiniz . Tşk

 300. musa :

  Fiyat bilgisi istiyorum

 301. dildar :

  Merhaba ,İstanbul dışında yaşıuorum . 1 günlüğüne istanbula geleceğim. muayene için ayrıca ücretlendirme var mı ? Yoksa görüşme yaptıktan sonra karar verilirse hemen uygulama yapılabilir mi ? lazer lipoliz gıdı bölgesi için soruyorummm. kızarıklık yada morarma oluyormu ? tek seanstan sonra gözle görülür şekilde değişim oluyor mu ? böyle bir uygulama yaptığın dışardan belli olur mu ? yani iz ,mor,kızarıklık vs

 302. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Didem hanım, operasyon hastalarımızdan muayene ücreti almıyoruz. Hafif olur ancak 10 günde geçer. Gözle görülür değişim tabii ki olur ancak gerçek sonuç 3-6 ayda ancak belli olur. 10 gün bandaj kullanmanız gerekiyor.

 303. selin :

  mrb iyi gunler ben basen bolgeme liposaksin yaptirmak istiyorum ucretini ogrenmek istiyordum ve eger o olmazsa lazer lipoliz fiyatlarini basen bolgem icin ogrenebilirmiyim teskkur ederim

 304. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Selin hanım fiyatlar konusunda bilgi site üzerinden vermemiz yasal olarak mümkün değil dilerseniz iletisim@dralpertuncel.com email adresimden bilgi alabilirsiniz

 305. Hülya :

  Merhaba dr bey ben vucudumun büyük bir bölümüne bir sesnsta normal hiposaksin ve lazer liposaksin yaptirdim cok agri cektim bölgeler cok morardi su anda 2 ayi gecti karn bölgesi girintili cikintili bel bölgesi tad gibi sert siz ce normalmi?

 306. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hülya hanım 2 ay gibi bir süre sonuçları yorumlamak için çok erken, bel bölgesindeki sertlikler normal. Cilt altı dokularda iyileşme sırasında oluşan sertlikler 6 aya kadar geçecektir.

 307. Duygu :

  İyi çalışmalar 2.5 sene önce ve 6 ay önce olmak kaydı ile 2 doğum gerçekleştirdim ve malum göbek ve üst bacak kilolarından şikayetçiyim sakaryada 20 seanslık bir ultraton kullandım bölgesel incelmeler yaşadım fakat tatmin edici olmadı ciddi anlamda en kısa zamanda lazer lipoliz yaptırmak istiyorum bu konuda (özellikle fiyat) yardımcı olmanızı umut ediyorum hocam şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

 308. yaman :

  Soğuk lipoliz için fiyat alabilir miyim? Göbek ve varsa kol için

 309. fevzi :

  Sean fiyatı ogrenebilirmiyim sprorcuyum bacak bölgesi kalıcı yağlar için düşünüyorum

 310. murvet :

  Kafamda yaklaşık 2cm büyüklüğünde yağ bezesi var aldırmak istiyorum fiyat bilgisi için acil dönüş sağlarsınız sevinirim

 311. Özden :

  Merhabalar,

  Sağ ve sol üst bacaklarımda laser lipoliz yaptırmak istiyorum.
  Konuyla ilgili görüş ve fiyatlarınızı öğrenmek için randevu talep ediyorum.

  Saygılarımla,

 312. ahmet :

  Merhabalar,

  28 Yaşımdayım. Bel bölgesi çevresinde – simit olarakda adlandırılan kısımda kurtulamadığım bir yağ deposu var ve kilo alınca ilk olarak o bölgeden alıyorum. Fotoğraflarımı gönderiyorum. Lazer Lipoliz için fiyat bilgisi alabilir miyim?

 313. sevil :

  Basen bölgesi nde fazlaliklarim var bu yaglarimi kirdirmak istiyorum

 314. Tuğba :

  Göğüslerim büyük ve sarkık. Fiyat ve uygulama hakkında bilgi almak istiyorum

 315. asuman :

  Alper bey,bizde genetik olarak ufakta olsa gidik var..Kizim 16 yasinda ,onda da oldugu icin kolay yolla ikimiz icin de nasil care buluruz diye arastiriyorum..yani bicakli operasyon falan kesinlikle dusunmuyorum..

  Lazerle yapilan operasyonlar kalici mi oluyor mu?
  ucret bilgilerinizi de asagi yukari ogrenirsem cok memnun olurum…
  tesekkurler ,saygilar

 316. AYCAN :

  Merhaba,
  Bel bölgemde simit diye tabir edilen bir alan var.Yıllardır spor yapmama rağmen bundan kurtulamıyorum Lazer Lipoliz duydum, bu çözüm olurmu. Fiyat konusundada bilgilendirmenizi rica ederim.

 317. Ümran :

  Bel ve sirt bölgedemdeki Yaglanmanin gitmesini istiyorum bel inceliğim yok bu sistemle bel oyuntum olsun istiyorum. Dönüş yapmanızı bekliyorum Teşekkürler.

 318. mahmut :

  Lazer lipolizin fiyatı ne kadar acaba. Gerçekten sonuç alırmıyım. Ciddi bir riski varmı

 319. sevgi :

  Merhaba,
  Ben 2 senedir saglikli beslenip spor yaparak 104 kilodan 69 kiloya dustum.. ust bolgem ince ama bacaklarim asiri kalin ve ic bacakta sarkmalarim var.. lazer lipoliz yaptirmayi dusunuyorum basen ve bacaklarima.. fiyat konusunda bilgi istiyorum.. yardimci olursaniz sevinirim..

 320. aslı :

  Bölgesel uygulamalar ile ilgili ortalama fiyat bilgilerini rica edebilir miyim?
  – Gıdı
  – Karın
  – Popo

 321. Ruveyda :

  Ayak bileklerim Biraz kalın bunun için ve belim için düşünüyorum fiyat konusunda yaklaşık olarak bilgi verebiliyormusunuz

 322. Fuat :

  Nasıl bir uygulama ve rota uygulanabilir. Fiyat konusunda bilgi de almak istiyorum mümkünse. Teşekkürler iyi çalışmalar

 323. berivan :

  gıdı ve kollarımı lazer lipoliz yapmak istiyorum. ingilterede yaşıyorum şuan tatil için türkiyedeyim 8eylülde dönüuorum dönmeden önce yaptırmak istşyorum, ikisi aynı gün olabilir mi bide fiyat konusunda bilgilendirirseniz çok sevinirim

 324. belma :

  Gidi bolgemden rahatsiz oluyirum fiyat alabilirmiyim

 325. Gülden :

  Catlaklarim mevcut lazer lipoliz yapilabilirmi, karın germe gerekirmi ve fiyatlarini ogrenebilirmiyim?

 326. Havva :

  Gögüs bölgesi için lazer lipoliz fiyatını acil öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.. Syg

 327. Ümran :

  Bel ve sirt bölgedemdeki Yaglanmanin gitmesini istiyorum bel inceliğim yok bu sistemle bel oyuntum olsun istiyorum. Dönüş yapmanızı bekliyorum Teşekkürler.

 328. firat :

  hocam selam, lazer lipo isleminden sonra ayni bolgeden kilo alma sansi eskisiyle ayni orandamidir, yoksa hucreler yok edildigi icin diger bolgelere nazaran daha zor yaglanir diyebilirmiyiz?? acil cevabinizi bekliyorum saygilar

 329. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fırat bey tabii ki bir daha o bölgedeki hücresel miktar azaltıldığı için eskisine oranla şekil bozukluğu daha az izlenir, yani bir anlamda sorunuza evet cevabını verebilirim.

 330. atiye :

  alper bey oncelikle merabalar.
  benim ic bacak ve basen bolgelerinde spor ile gitmeyen bolgesel sikayetim var. resim koyamadim. ancak ileri duzeyde bir orantisizlik oldugunu sanmiyorum. yaklasik ucret hakkinda bilgilendirirseniz sevinirim

 331. Begüm :

  Merhaba doktor bey kilo vermeyi bağlı olarak alt karnımda hafif sarkma oluştu karın germe ameliyatı olmak istemiyorum o derece fazla bi srkma yok 3 deep rf yada endoskopik karı germe yöntemiyle sonuç alınabilirmi siz uyguluyorsanız fiyat alabilirmiyim izmirden yazıyorum

 332. Begüm :

  Merhaba doktor bey kilo vermeyi bağlı olarak alt karnımda hafif sarkma oluştu karın germe ameliyatı olmak istemiyorum o derece fazla bi srkma yok 3 deep rf yada endoskopik karı germe yöntemiyle sonuç alınabilirmi siz uyguluyorsanız fiyat alabilirmiyim izmirden yazıyorum

 333. selami :

  fiyat konusunda bilgi istiyorum özellikle göbek yağlarım için çok aşırı derece yağlanma mevcut

 334. Emir :

  Sayın Yetkili,

  Ben 43 yaşında 98 Kg. ve 170 cm Boyunda bir erkeğim.

  Kalp damarlarında kan pıhtılaşması sonucu 2011 yılında 2 defa kriz geçirdim ve halen Pingel, Kor Aspirin, Vastarel ve Monoket Long kullanmaktayım. 1 ay önce Medipol hastanesinde ful Check Up yatırdım efor testinden de tam puan aldım yani şuan durumun gayet iyi.

  size bir kaç sorum olacak:

  1) Lazer Lipoliz videolarını seyrettim, 1mm çapında ve ucunda Lazer olan bir çubuğu deri altına sokarak yağları eritiyorsunuz, lakin bu eriyen yağları nasıl dışarıya çıkarıyorsunuz?

  2) Hem Kasık – Basen hem de Bel bölgesinden yaklaşık 4-5 kilo yağ fazlam olduğunu düşünüyorum bunu tek bir seansta yapma şansı varmıdır?

  3) Kasık – Basen bölgesinden yağ aldırıldığı zaman erkeklik organında bir büyüme veya küçülme ihtimali varmdır ve cinsel aktivite açısından herhangi bir etkisi var mıdır?

  4) Bu operasyonun maliyeti nedir?

  5) Benim durumunda olan birisi için (Kalp ve Akciğer) risk nedir?

  6) Bildiğim kadarı ile Yağ vücutta su tutmaktadır, şayet bilgim doğru ise Lazer Lipoliz ile vücuttan örneğin 3 Litre yağ alındığı zaman bu bir su kaybına ve dolayısı ile vücut kitle düşümüne yani zayflamaya bir katkı sağlar mı?

  Saygılarımla,

 335. Eda :

  Merhaba. 50 kiloyum ve düzenli spor yapmama rağmen böbreküstü yağlarımdan kurtulamoyorum . 4 yıl önce lipoliz yaptırmıştım fakat aynı yerde yeniden küçük bir yağlanma ve deride sarkma oluştu.sıkılaşmak ve tekrar yağlanan bölgeyi lazerlipoliz yöntemiyle yok etmek mümkün müdür? Bir de fiyat öğrenebilirsem çok sevinirim.

 336. altun :

  Merhaba.Ben karın ve bel bölgesi yağ aldırma ve göğüs küçültme operasyonu hakkında fiyat bilgisi almak istiyorum?

 337. Rukiye :

  Karın ve göbek bölgem ne yaptıysam hiç gitmedi ve gitmiyor

 338. serpil :

  merhaba,
  bir yıldır spor yapmama ve özellikle calf çalışmama rağmen dizlerimin iç kısmında yapısal olarak hafif bir yağlanma söz konusu
  buda bacaklarımın alt kısmındaki kasları daha zayıf göstermekle birlikte etek giydiğimde hoş bir görüntü oluşturmuyor. bu işlem ile kaç seansa ve kaç tl ücret min/max ödeyerek güzel bir görüntüye sahip olabilirim
  bilgi verirseniz sevinirim

 339. Nevin :

  Gidi bolgemde yaglanma var. Lazer lipoliz yaptirmak istiyorum.Sorum su:
  Yapildiktan kac zaman sonra tam sonuc aliniyor? Yaglarin tamamen gitmesi ve yuzun sekil almasi .tskler…

 340. Yiğit :

  İyi günler. Yanak bölgelerim çok dolgun ve kilolu görünmeme neden oluyor. Bunun için fiyat almam mümkün müdür acaba?

 341. Abdullah :

  Merhaba
  Daha önce lipojaksin oldum ama verimli olmadı
  Lazer lipo olmak istiyorum
  Göbek gidi ve göğüs (jikonimasti).
  Genel bir bilgi almak istiyorum
  Fiyat hastanede ve İstanbul da kalış süresi
  Tsk ederim

 342. Burak :

  Merhaba,
  Karın bölgeme lazer lipoliz uygulaması yaptırmayı düşünüyorum. Gerekli bilgi ve resimleri iletişim formuna yükledim. Fiziksel, yaş , kilo ve boy bilgileri benim gibi olan hastalarınızda operasyon süresi kaç saattir ve ücret konusunda bilgilendirmeniz konusunda yardımlarınızı rica ederim. saygılarımla

 343. ayşe :

  Yağ aldırma ile kaç litre yağ alınır.ucretleri ne kadar.hasta kaç gün yatar

 344. meltem :

  Merhaba Hocam,
  Ben Ankara’da yaşıyorum. Tahmin edeceğiniz gibi memurum. Benim İstanbul’a gelip muayene olabilme ihtimalim şu an için yok. Sorunum kollar bacaklar incecik (üst bacak iç kısımları ve kolların üst kısımları hariç onlarda fazla değil) ama kilom üst beden karın bel ve cok hafifte sırt bölgemde toplanmış vaziyette.
  Lazer lipoliz benim için uygun mu (fotograf çekemedim) ve biz memurlar için en önemli sorun ücret ne kadar (tabiki yaklaşık).
  İlginize şimdiden teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar, saygılar.

 345. huriye :

  Fiyat bilgisi alabilir miyim ve ne zaman olabilirim bilgilendirirseniz sevinirim.

 346. sevgi :

  Karin alt ve ust bolgesinden ve kalca bolgesinden sıkıntım bununla ilgili ucret rica edeceğim lutfen

 347. Aslı :

  Merhabalar, benim göbek ve bel bölgesinde yağlanma sorunum var. Lazer lipoliz ile bunlardan tamamen kurtulmam mümkünmü? Ya da başka bir yöntem mi önerirsiniz? Teşekkür ederim

 348. neslihan :

  Merhaba. Paylaştığım bilgiler doğrultusunda lazer liponun benim için uygun olup olmadığını öğrenmek, eğer uygun ise fiyat konusunda bilgi almak istiyorum. Şimdiden teşekkürler

 349. emir :

  hocam merhaba üst bacağım eskisine göre daha da kalınlaştı bunun yağmı kasmı olduğunu bilmiyorum sporla uğrasıyorum bu bende artık bi takıntı haline geldi ne yapmalıyım yaşım 18

 350. begum :

  Merhaba , ben sadece bel bolgesi, diz ustu,sırt bolgesi ve bacak ici icin istiyorum. acaba bu uygulana kısımda bir sıkılastırmada yapıyormu?

  fiyat nedir lutfen?
  tesekkurler
  begum

 351. Ayşe :

  Merhaba,
  Karin, bel, bacak ve kol bölgeleri icin fiyat alabilirmiyim
  Şimdiden teşekür ederim.

 352. Emirhan :

  Alper Bey Merhabalar ;
  Benim karın bölgem tam bir balkon gibi (fotoğraf atabilirim istenirse ) 46 yaşındayım.Bundan 20 yıl önce sigara içerken ve bekarken kilom 60 civarı ve adeta belim karnıma yapışık derecede zayıftım.Sigarayı bırakınca kilo aldım ve şu an 100 kiloya yakın oldum.Bu yöntem benim problemimi çözer mi?
  Not: Herhangi bir hastalığım yok: Sadece karın bölgem aşırı ve doğal olarak yanlarım var.Şimdiden Teşekkür ederim..

 353. çiğdem :

  merhaba lazer lipoliz ücretlerini öğrenebilir miyim?

 354. Birsen :

  Methans Karin bölgemdeki yaglarin alinmasi hakkinda bilgi edinmek istemistim

 355. Gazale :

  İyi günler , ben Doğumdan sonra kaynaklanan göbek , bacak ve kol lardaki kilolar in bilgi almak istiyorum . Ameliyat süresi ? Randevu süresi ? İyileşme süresi ? Ameliyat ücreti ??? Teşekkürler iyi çalışmalar

 356. Hatice :

  Merhaba
  27 yıllık hemsire olarak calismaktayim beni mutsuz eden basenlerimden kurtulmak istiyorum , sporla çözmek için çok uğraştım ancak sonuç hep daha kötü bu konuda yardım almak istiyorum . Çok arastirdim denemek istiyorum ancak fiyat konusunda da bilgim yok odeyebilecegim durum da ise sizden randevu almak istiyorum
  Simdiden teşekkür ederim

 357. Serpil :

  Merhaba göbek ve simit bölgesi şikayetim var kazer lipo fiyat bilgisi almak istiyorum

 358. Ali :

  Sporcuyum , yag oranim kendim %9 lara kadar dusurebiliyorum fakat bu sene kolay yoldan yapmam gerek .. fiyat lutfen.. cevremdeki kilo vermek isteyenleride yonlendiririm ..

 359. Melis :

  Vücudumda yağlanma sadece karnımda var ve kat kat oluyor sporla kurtulamadım şu an foto rahat çekemedim aslında git göründüğümü söylüyorlar ancak karnım bozuyor .muayene ücretli mi yapıyorsunuz bilmiyorum lazer lipoliz istiyorum

 360. Ali :

  Hocam benim yaklasik 20-22 kilo fazlaligim var , lazer lipo ile 2-3 seyans veya daha fazla seyanslarla kilolari götürmem mümkünmü? sadece karin ve gögüs bölgelerinde, yag birikintileri var
  Yurt disinda kaldigim icin fazla zamanim olmayacak, bide fiyat biliyorum net bisey söyleyemezsiniz hani asagi yukari ne tutar

 361. Ali :

  Hani gizlilik acisindan mailimede ulasabilirsiniz hani maksadim fiyat ögrenmek degil istanbula gelirsem üzerimde eksik para olmasin
  Bilgilendirirseniz sevinirim

 362. Suzan :

  Merhabalar, ben karin bölgemden sikayetciyim. Fiyat ogrenmek istiyorum lazer lipoliz hakkında. Teşekkürler

 363. Rümeysa :

  Benim için uygunmudur. Anestezi gerekirmi .ve ücret nedir öğrenmek istiyorum..birde samsunda önereceğiniz bi yer varmi

 364. Esra :

  Fotograflarımı gondermek ıstemıyorum bel bacak ıcı ve arkasından karın bolgesınden kol bolgesınden ıstıyorum fıyat alabılırmıtım

 365. Gülsen :

  Uzun yıllar önce çok hızlı kilo alıp verdigim icin hem selülit hem de deri esnekligini kaybetme sorunum var.Daha önce yağ aldırma ıslemi yaptırdim ama ic baldır gevşek oldugu icin oradan almadilar.Birkac yıl sonra bacaklarımdaki pürüzlü görünüm (çukurlaşmalar) daha cok artti. Ve şuan iki bacağım simetrik degil.Bacak ön bölgeleride dalga dalga.Sizden ricam hangi bölgelere müdahale edebilirsiniz.İç baldırdan yağ alınırsa deri sarkması olur mu.Lipolizle ne kadar toparlanır.Yani genel olarak bacağın hemen her yerinden belli bir miktar yağ alınması gerekiyor.Bana bu işlem icin bilgi ve ücretini gönderirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler

 366. Selcuk :

  Gobek,yan bolgeler ve kasık yaglarımı aldırmsk ıstıyorum.lutfen fıyat belırtırmısız.yazılı olarak ve whatsaptan mumkunse.tesekkurler.

 367. Nur :

  Kollarıma lazer lipoliz yaptırmak istiyorum.Memnun kalirsam bacagimada düşünüyorum.iletisime gecersek sevinirim.

 368. Meryem :

  Merhaba Alper bey. Ben iki bölgede (bacak ici, karin) gerekliyse basende lazer lipoliz uygulamasi yaptirmak istiyorum. Size resimleri yolladim lutfen bana fiyat konusunda bir bilgi verirseniz cok sevinirim. Size bir sorum daha olucak ben yurt disinda yasiyorum ve benim randevu alip ön görüsme yapma gibi bir sansim yok eger lazer lipoliz yaptirmaya karar verirsem en fazla 4-5 gün istanbulda bulunabilirim bu süre yeterlimi? ve uygulama yapildiktan nekadar sure sonra calismaya baslayabilirim? cevabinizi bekliyorum tesekkur ederim.

 369. Zekiye :

  Merhaba dr bey gönderdiği m görüntüdeki bölgeme lazer yağ yakım işini lütfen bana bunun fiyatını ve tekrarının olup olmuyacanı söylerseniz sevinirim istanbulda birkaç gün daha kalıcam hemen cevaplamanızı umuyorum şimdiden tşkrler

 370. Yavuz :

  Merhaba ben 32 Yasindayim 86 kilo ve 182 boyundayim. devamli spor yapiyorum aslinda atletik bir vucuda sahibim ama nekadar da spor etsemde ve yemem dikkat etsemde karnimdaki yagdan komple kurtulamiyorum ve göüsümde jinekomsti var.
  fiyat olarak nekader TL tutat iki bölge icin ve tek tek ne fiyat olabilir?
  mail aracilicla bana ulasirsaniz sevinirim

 371. Öztürk :

  Merhaba
  BMI degerim cok normal olmasina ve düzenli spor yapmama ragmen kollarimdaki yaglar bir türlü gitmiyor. Sporla sarkikligi da bir yere kadar giderebildim ama hala estetik durmuyor. Beni oldugumdan kilolu gösteriyor kollarim. Kendimi kiyafetlerde daima kisitlamak zorunda hissediyorum. Bana 3D lazer lipoliz fiyatini verebilir misiniz?

 372. Adile :

  Karın bölgem bu şekilde çok rahatsız ım o yüzden çok şey denedım ama faydası olmadı karın bölgesınde ayaklardan yukarı kısmından gıdıyor ama karın bolgem olduğu gıbı duruyor buda benı çok rahatsız etmeye basladı

 373. Senem :

  Karın kol baldır ve basen bölgelerde fazlalığından var lazer yağ aldırma yöntemiyle fazlaliklarimdan kurtulmak istiyorum

 374. Şermin :

  benim 1 yasinda bir kizim var. hamilelik ve lohusa döneminde gogsum cok büyüdü. lazerle küçültmek istiyorum. fiyat alabilir miyim.teşekkür ederim..

 375. Sevda :

  Tek seansta karin yağ eritme ücretinizi öğrenmek isterim.
  Teşekkür ederim.

 376. burakhan :

  yanak ve gıdı bölgesine lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Bu konuda ortalama bir fiyat verebiliyor musunuz?

 377. begum :

  bel,sırt, bacak ic ve diz ustu ve kalca altına uygulamak uzere fiyat lutden?

 378. Berna :

  LaZEr lipoliz yaptırmak istiyorum ve randevu talep ediyorum

 379. Eda :

  Tek bölge olarsk mi fiyatlandiriyor. Fiyat bilgisini mail adresimë atar msnz

 380. Nukhet :

  Boyun icin ve kol alti icin fiat ogrenmek istiyorum

 381. Semra :

  Merhaba
  Bölgesel kilo aldığım için 1 yılda toplam 10 kilo aldım. Bel bölgem göbek ve bacaklarım da oldukça yağ var kalınlaştım. Bunların ne derece vücuttan gittiği ve kaç beden verildiği ve tabi ki de en önemlisi fiyat nedir?

 382. Güven :

  Göbek bölgesinde 1 veya 2 beden yeterli gelecek. Esasında hiç gerekte olmayabilir ama spor yaptığım zaman en çok sıkıntı çektiğim karın kası çalışması.
  Ayrıca göğüs kslarımın koltuk altına giden kesiştiği noktada hafif sarıklı var. Şu an spor yapıyorum. Fotoğraflarda vücudumu kasmıştım.

 383. Muhterem :

  Ergenlik ve genç kızlık dönemimde ve de çocuklarımın doğumundan sonra da hep 53-55 kg’dım. Hiç diyet yapmadım. Yürüyüş haricinde sporda yaptım denilemez.. Bel bölgem zayıf olduğum dönemlerde de hep kalındı zaten. Ama genellikle pek kilo sorunum oldu diyemem. Yaklaşık birkaç senedir sanırım yaşım itibarı ile de metabolizma eskisi kadar hızlı çalışmıyor. Karın bölgemdeki yağlanma fazlalaştı. Bu beni gerçekten rahatsız etmeye başladı. Lipoliz yöntemi benim içinde uygun olabillir mi? Fiyatlar ile de ilgili bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

 384. Güler :

  Merhaba.
  Profesyonel sporcuyum. Yaptigim agir diyet ve workoutlara ragmen bel ve yanlarda yakamadigim ve genetik oldugunu dusundugum yaglar mevcut. Miktar cok dusuk ama yine de beni oldukca rahatsiz etmekteler vucudumun geri kalani oldukca lean gozuktugu icin. Vaser yontemi oldukca arastirdigim ve detayli bilgi buldugum icin ayrica bir soru sormayacagim ama eger fiyat bilgisi verebilirseniz cok sevinirim, Dedigim gibi alinacak yag miktari cok cok dusuk.
  Tesekkurler zamaniniz icin

 385. Bennu :

  Karın ve bacaklarimda yağ döküm fazla ve bacağım eğri gözüküyor bir tanesi bir tarafı diz bolgem yani çok yağlı

 386. selvi :

  Fiyat ogrenebilirmiyim

 387. Özge :

  Merhaba,

  Dogum sonrasi bel, kanat ve basen bolgemden 12 kilo kadar aldim. Bebegime bakacak kimse olmadigi icin en kisa surede iyilesmem gerekiyor. Ornek fiyatlarinizi ogrenebilir miyim?
  En kisa zamanda donerseniz sevinirim

 388. Semra :

  bilgi verirseniz fiyat için sevinirim

 389. Hatice :

  Bana bilgi vermenizi fiyat,seans bilgi Vs.. Eşimde yaptırmak istiyor aldığımız bilgilereee yönelik karar verecegiz ikimiz görüşmek üzereee bilgi bekliyorum iyi akşamlar

 390. zahit :

  hocam iyi günler benim yanlız aşırı göbegim var başka her hangi bir yerimde sorun yok bundan kurtulmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim saygilarımla

 391. Defne :

  Merhaba benim bacaklarım kilolu yani kalın ve şekilsiz bacak şekillendirme yani inceltme fiyatı ni öğrenmek istiyorum teşekkürler

 392. nevruz :

  Merhabalar, eşim ve ben yağ aldırmak istiyoruz. İkimiz de kilolu değiliz. tamamen estetik kaygılardan dolayı. Ben iç bacak ve basen bölgemi eşim de göbeğini aldırmak istiyoruz. Fiyat bilgisi verirseniz ve bütçemize uyarsa görüşmek isteriz.

 393. muhterem :

  Ergenlik ve genç kızlık dönemimde ve de çocuklarımın doğumundan sonra da hep 53-55 kg’dım. Hiç diyet yapmadım. Yürüyüş haricinde sporda yaptım denilemez.. Bel bölgem zayıf olduğum dönemlerde de hep kalındı zaten. Ama genellikle pek kilo sorunum oldu diyemem. Yaklaşık birkaç senedir sanırım yaşım itibarı ile de metabolizma eskisi kadar hızlı çalışmıyor. Karın bölgemdeki yağlanma fazlalaştı. Bu beni gerçekten rahatsız etmeye başladı. Lipoliz yöntemi benim içinde uygun olabillir mi? Fiyatlar ile de ilgili bilgilendirirseniz çok sevinirim. Teşekkürler

 394. Selim :

  39 yaş diabet tip 2 jınokomasti uygunmudur
  lokal anastesimi oluyor genelmı?

 395. nur :

  Lazerle Gogus kucultme hakkinda bilgi almak istiyorm

 396. Selda :

  Ben 3d lazer lipliz fiyatlarınızı ögrenmek istiyorum. Yazarsanız sevinirim.

 397. Tuğba :

  Karın bölgesi için ortalama bi fiyat istiyorum

 398. Bora :

  Merhabalar,

  Gıdık, meme ve göbek bölgeleri özelinde lipoliz için fiyatlarınızı öğrenmek istiyorum.

  Yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

  İyi Çalışmalar,
  Bora

 399. İbrahim :

  Öncelikle merhaba ben liposuction yaptırmayı düşüniyorum bölgeler olarakta yan simit basen kalça ve alt karın bölgelerinde sporla geçiremiyorum ve liposuction yaptırmayı düşünüyorum önerilerinizi ve görüşlerinizi ve fiyatını almak istiyorum saygılarımla

 400. nihat :

  Daha önce fotoğraf yollamayı denedim ancak yükleme problemi yaşıyorum.Sizin server kaynaklı olabilir.

  Karın bölgemle alakalı başvuruda bulunuyorum.Yaşımdan ötürü spor sorunumu çözmeyecek

 401. zeynep :

  lazer lipoliz fiyatı nedir

 402. suzan :

  Fiyatları nerden ogrene bilirim

 403. hüseyin :

  sadece göbek bölgesinde fazlalaıgım var bana yaklaşık maliyet konusunda dönerseniz sevirin

 404. esra :

  Fiyat bilgisi almak istiyorum

 405. Murat :

  Merhabalar,

  Simit bölgesindeki fazlalıklardan kurtulmak istiyorum. Bu konuyla ilgili bir kaç sorum olacaktı.

  Öncelikle en iyi metod hangisi?
  Yaklaşık fiyat bilgisi alabilir miyim?
  Ne kadar süre spor yapamayacağım?
  Deniz ve güneşlenme için ne kadar süre beklemem lazım?
  Yurt dışında yaşadığım için anlaştıktan sonra direk gelip operasyonu gerçekleştirmek istiyorum. Bu mümkün müdür? Yani detayları uzaktan halledip, direk operasyona gelmem mümkün müdür? Ne kadar süre önce organizasyonu yapmamız lazım?
  Ayrıca soğuk lipoliz önerir misiniz?

 406. Özhan :

  Bel ve göbek bölgesi yağlarından yıllardır yaptığım sporla bile kurtulamadım Alper Bey
  Lazeer liposaction düşünüyorum, bütçeme uyarsa
  Değerlendirmenizi bekliyorum
  Teşekkür ederim

 407. sanalhazinem :

  Fiyat için bana döneseniz sevinirim

 408. Serap :

  Merhabalar basen bölgemden selülit ve büyüklüğünden çok mutsuzum lütfen bana yardımcı olun fiyatları nasıl iyi gunler

 409. iris :

  Lazer lipoliz ve igneli lipoliz arasindaki farki ve fiyatlarini ogrenmek istiyorum.

 410. Asli :

  Karin ve bel bolgesi ile ust kol bolgesine ve de gidiya lipoliz yaptirmak istiyorum. Fiyat almak istiyorum

 411. neslihan :

  Lazer lipoliz ( cellulaze) icin fiyat bilgisi Almak istiyorum .

 412. vahid :

  bel bölgesinde şekil bozukluğu yağlanma var bunu gidermek istiyorum. fiyat öğrenebilirmiyim

 413. ayfer :

  basen bacak ve karın yağlanmam var

 414. Şenay :

  Lipocryo yapıyormusunuz birde karın .iç bacak kalça fiyat alabilirmiyim

 415. Ayse bal :

  Bobek bacak popo icin fiyat alabilirmiyim 546 668 1334

 416. Alper Tuncel :

  Ayşe hanım arkadaşlarım size fiyat bilgisi için ulaşacaklardır.

 417. Hatice :

  Görüşmeye gelmek ön görüşme ücretlimi acaba

 418. Irmak :

  Merhaba,
  Beden kitle indeksim 29.Diyet ve sporla sonuç alamıyorum.
  Bu kiloda karın, kol ve basen bölgesine Lazer lipoliz yaptırabilir miyim? Yoksa önce kilo vermem mi gerekir?
  Cevabınız için teşekkür ederim.

 419. Neslihan :

  Sadece karin bolgemde istiyorum ama fiyat bilmeden gelemem lütfen yardımcı olun

 420. Tolga :

  Selamlar, 110 kilo idim, spor ve diyet ile 84 kiloya kadar düştüm Boy 1.82. Vücudumda sarkma vs. olmadı ancak bel çevremde ki yağlar hiç erimedi desem yeridir. Bel çevrem 106 cm kadar gelmekte. Bu da hem komik hemde orantısız bir yapı sergiliyor.

  Çok yoğun bir iş temposunda çalışmaktayım. Bu yüzden araştırmakta yapmakta zorlanıyorum. Tabi ki görmeden birşey söylemeniz mümkün değildir. Ama kaç seans uygulanacağını ve ortalama seans ücretini söylerseniz(bana uygun da gelirse) yerinize gelip görüşmek isterim.

  Şimdiden Teşekkürler.

  İyi çalışmalar.

 421. Cesim :

  Hocam,
  Gögüs bölgesi yağlanması şikayetim var.Ameliyatsız tedavi olabilir miyim. Bu konuda yardımcı olur musunuz.

 422. Gamze Bektaş :

  göğüs küçültme için fiyat bilgisi istiyorum

 423. Elif :

  Bende bu uygulamayi yapmayı istiyorum vücudumda fazlasiyla uag var ve diyette nyaomaya calisiyirum bi türlü veremiyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz fiyatlarini merak ediyorum ozellikle ust kisimlarimda fazlasiyla var sirt ve yanlarda gobektr bunu nasil yapabiliriz

Yorum yapın