Lazer Lipoliz Fiyatları

Yağ hücrelerinin vücudumuzda sayısal olarak artmaya başladı dönem ergenlik dönemidir. Ergenlik döneminden sonrada sayısal olarak artan bu yağ hücreleri hacimsel olarak büyümeye başlarlar. 30 ve ileri yaş sonrasında da büyüyen bu yağ hücreleri kalıcı ve inatçı bir yapıya sahip olurlar. Genellikle vücutta karın bölgesi, basen bölgesinde, bel bölgelerinde ve bacaklarda toplanan bu inatçı yağlar yakılmaya ve eritilmeye karşı oldukça dirençli olurlar.

İnatçı yağların vücutta kalıcı olmasına neden olan etkenler nelerdir ?

İnatçı yağların vücutta kalıcı ve dirençli olmalarının en önemli etkenlerinden birisi genetik yatkınlıktır. Bu durumu sağlıksız beslenme, aşırı yemek yeme alışkanlığı, geç saatlerde alınan besinler, yaş faktörü, antidepresan ilaçların kullanılması vs. alışkanlıklar bu durumu tetikleyen nedenler arasında sıralanmaktadır.

Lazer lipoliz nasıl bir yöntemdir ?

Lazer lipoliz vücutta istenilmeyen kalıcı yağların yok edilmesinde, etkisi kanıtlanmış olan son derece başarılı bir uygulamadır. Lazer lipoliz yöntemi spor, diyet yada egzersizlerle verilemeyen bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara kalıcı çözüm getirmektedir. Lazer lipoliz uygulamaları bir zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme yöntemidir. Vücudun istenilmeyen bölgelerindeki yağ ve kilo fazlalıklarını alınarak vücudun ideal hatlara kavuşturulmasını sağlamaktadır.

Kadınlar ve erkekler en fazla hangi bölgelerinden şikayetçi ?

Kadınlar en fazla basen bölgelerinden şikayetçi olurlarken erkekler ise bel ve karın bölgelerinden şikayet etmektedirler. Kadınsı hatların yağ ve kilolarla bozulması vücudu estetik orantıdan uzaklaştırmakta bu oranları bir takım egzersizlerle yakalamak ve korumak ise oldukça zor. Türk kası olarak bilinen bombeli göbekler ise en çok erkeklerin yakındıkları konulardan..

Bölgesel yağlar ve kilolar egzersizlerle yok edilebiliyor mu ?

Haftalarca, aylarca yapılan diyet ve egzersizler maalesef bayanlarımızı istedikleri vücut ölçülerine sokamıyor. Lazer lipoliz uygulamaları ise tek seansta bölgesel fazlalıkları yok ederek kişiye erkeksi ve kadınsı vücut hatlarını kazandırıyor. Ayrıca elde edilen sonuçlar Lazer lipoliz uygulamaları ile kalıcı oluyor. Oldukça konforlu şartlar içerisinde gerçekleştirilen lazer lipoliz uygulamaları ile istenmeyen yağlara kolaylıkla müdahale edilebiliyor.

Lazer lipoliz ne kadar zamanda uygulanıyor ?

Oldukça pratik bir cerrahi uygulama olan lazer lipoliz yöntemi vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz uygulamalarının en büyük artıları ise işelm sırasında kesinlikle kanama olmuyor, sinirlere ve kılcal damarlara zarar verilmiyor. Lazer lipoliz uygulamaları tek seans olarak bölgedeki yağlanmanın miktarına göre 15 dakika ile 1 saatlik bir zaman dilimi içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Kişi lazer lipoliz uygulamaları ile tek seansta yıllarca üzerinde taşımak zorunda olduğu bölgesel fazlalıklardan kurtulabilmektedir.

Lazer lipoliz ile gevşeyen ve sarkan deri toparlanıyor mu ?

Lazer lipolizin bir çok avantajı var. Bu avanajlardan en önemlileri;

– İşlemin 15 dakika kadar bir sürede ve tek seasnta uygulanabiliyor olması

– Morluk, kanama, şişlik ve ağrıların olmaması

– Gündelik yaşama işlem sonrası hemen dönülebiliyor olması

– İyileşme dönemi gibi bir süre kaybının yaşanmaması

– Sonuçların çok kısa sürelerde alınması

– En önemlisi ise istenilmeyen bölgelerdeki yağların alınmasından sonra bölgede sarkan ve gevşeyen deriyi toparlamasıdır.

Lazer lipoliz vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır ?

Lazer lipoliz yöntemleri bayanların ve erkeklerin en sık yakındıkları basen, bel, baldır, popo ve karın bölgelerine uygulandığı gibi vücudun herhangi bölgesindeki istenilmeyen lokalize yağlara da uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz jinekomasti adı verilen erkeklerde meme büyümesi oluşumlarına da müdahale edebilmekte ve erkeklerin bu görünümünden kurtulmalarını da sağlamaktadır. Lazer lipoliz uygulamaları ile yüz ve gıdı bölgelerine de müdahale edilebilmektedir. Bacağın iç kısımlarına, baldır bölgelerine, basen bölgelerine ve selülit tedavilerinde de lazer lipoliz uygulamaları oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Lazer lipoliz fiyatları

Lazer lipoliz uygulamaları ve diğer estetik işlemleri ile ilgili olarak web sitelerinde fiyat belirtmek yasaklandırılmıştır. Bu nedenle fiyat için iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formu için lütfen tıklayın…

157 Yorum “Lazer Lipoliz Fiyatları”

 1. neriman :

  Hocam merhabalar basen ve karın bölgesine lazer lipoliz uygulaması yapılıyor mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim.

 2. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet lazer lipoliz basen ve karın bölgelerine uygulanabilen bir yöntemdir.

 3. Duygy :

  Hocam merhabalar ben lazer lipoliz hakkında bilgi almak istiyorum. Acaba bu yöntemin yan etkileri varmıdır ? Bölgesel fazlaıklarda etkili bir yöntem midir ?

 4. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhabalar duygu hanım gerekli bilgileri web sitemizde anlattık. Uygulanacak olan lazer lipoliz müdahalesi hastadan hastaya değişmektedir. Bu nedenle sizi muayene edip, ne yapılacağını ve sizin isteklerinizi belirlemek için karşıklı konuşmadan bir şey söylemek imkansızdır.

 5. Reyhan :

  Doktor bey kolay gelsin ben lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum fakat bir iki sorum olacaktı size Yanak bölgelerimden çok şikayetçiyim yanaklarım oldukça tombul ve gıdı bölgesinde fazlalıklarım var. Lazer lipoliz uygulaması ile bu sorunlar giderilebiliyor mu ? ikinci sorum ise lazer lipoliz uygulamalarında bir yaş sınır varmıdır ? Birde yağlar giderildikten sonra sarkmaları gerdirmek mümkün müdür ?

 6. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile yüzdeki yağ birikimlerini azaltmak ve yanaklarda gerginlik yaratmak mümkündür. Fakat durumunuzu görmeden size cevap vermem mümkün değildir. Lütfen randevu için bizi arayınız.

 7. sevda aydoğan :

  Doktor bey mrb. Ben daha önceden bir estetik cerrahi merkezinde yüz bölgeme yağ enjeksiyonu yaptırmıştım. Aradan baya bir zaman geçti ve yüzümde beklentimden çok daha fazla yağ kaldığını gördüm. Acaba yüzümdeki bu yağ fazlalığından lazer lipoliz uygulaması ile kurtulabilirmiyim ?

 8. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile yüz bölgesindeki yağlardan kurtulmak mümkündür. Fakat öncelikle yüzünüzde nerelerde fazla yağ kaldığını bilmek gerekir. Durumunuza göre gerekli müdahaleler gerçekleştirilebilir.

 9. Cem :

  Doktor bey soğuk lazer uygulamaları kaç yaşından itibaren yapılabilmektedir. Erkeklere de uygulanan bir tedavi yöntemi olduğunu duydum bende jinekomasti var bu görüntüden kurtulmak istiyorum.

 10. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Soğuk lazer uygulamaları 18 yaştan itibaren yapılabilmektedir. Bu tedavi yöntemi erkeklerde de uygulanabilmektedir.

 11. Rüzgar :

  Doktor bey lazer lipoliz sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ? Lazer lipolizin mevsimi varmıdır ? lazer lipoliz yazın yapılır mı ? lazer lipoliz sonrası iyileşme kaç gün sürer ? Lazer lipoliz sonrasında kullanılması gereken bir şey varmıdır ?

 12. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipoliz sonrasında 2 haftalık bir süre ile güneşe çıkmamak ve doktorunuzun vermiş olduğu korseyi kullanmakta yarar vardır.

 13. seniye :

  Doktor bey benim sorum lazer lipoliz uygulamaları göğüs küçültmede uygulanıyor mu ? Eğer uygulanıyorsa ben bu konuda size başvurmak istiyorum. Ameliyat olmaktan çok korkuyorum. Lazer lipolizin böyle bir uygulaması varmıdır ?

 14. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazerlipoliz kadınlardaki meme büyümesinde küçültme sağlama amacıyla uygulanmamaktadır.

 15. feyza :

  Doktor bey merhabalar yaşım 20 bir bayanım lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Yüz ve boyun bölgesinde lazer lipoliz uygulanabilir mi ? Lazer lipoliz güvenilir bir yöntem midir ?

 16. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Boyun ve gıdı bölgesi yağlanmalarında lazer lipoliz smart lipo en güvenli yoldur fda tarafından onayı varır ve zararı yoktur ancak ilç enjeksiyonu ile yapılan lpoliz zararlıdır ve fda onayı yoktur tavsiye etmeyiz.

 17. Eda :

  Doktor bey ben 3 bölgeme lazer lipoliz uygulaması yaptırmak istiyorum. Bel bölgesi karın ve göğüs bölgesi hepsi tek bir seansta yapılabiliyor mu acaba ? Fiyatları nedir ?

 18. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tek seansta yapılabilmektedir. Fiyatlar için iletiim bölümünden yada telefon numaralarından bizleri aramanız yeterlidir.

 19. Tansel :

  Doktor bey lazer lipoliz işlemleri herkese uygulanabilmektemidir ? Yaşım 55 tansiyon ve kolestrol bu uygulama için sorun mudur ?

 20. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lokal anestezi altında yapıldığından , genel anesteziye göre risk oranımız daha düşük, ama en küçük estetik cerrahi operasyonda dahi biz şeker ve tansiyonun tam regüle olmasını isteriz..

 21. Sevgi :

  Doktor bey ben bacak bölgesine lazer lipoliz uygulaması yaptırmak istiyorum bacaklarım çok kalın lazer lipoliz sonrası bacaklarımda incelme olur mu ?

 22. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipolizle bu şikayetlerniz giderilebiir ancak önelikle sizi görüp muayene ederek bu işleme uygun olup olmadığınızı kontrol etmemiz gereklidir.

 23. Burcu :

  Doktor bey basen ve kalça bölgeleri için lazer lipoliz düşünüyorum. Acaba sıkkılaşma olur mu ? Tek seansta bu işlem bitsin istiyorum. Fiyat nedir ?

 24. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sıkılaştırma etkisi Lazer lipolizin en etkili özelliklerinden birisidir. Fiyat için lütfen teleon numaralarından yada iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz.

 25. Nihal :

  Doktor bey boyun ve gıdı bölgesi için lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Bu konu akkında bana biraz bilgi verirmisiniz ? Lazer lipoliz ile yakılan yağlar vücuttan nasıl atıldığı konusunda da bilgi istiyorum ? Ücretleri nedir ?

 26. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazer lipolizin boyun ve gıdı bölgesinde en iyi sonuçları verdiğikesindir lazer düşük enerjisi foto akustik etki ile yağ hücrelerini parçalar parçalanan yağ hücreleri zamançinde lenf kanalından vücuttan atılr yüzeyel olarak çalışılırsada gevşekilk durumunu kollojen yapımını artırarak giderir sonuç olarak hem yağlamada hemde gevşeklikte kullanlabilen bir tedavi yöntemidir. İŞLEM OKAL SEDASYON ANESTEZİSİ ALTINDA yapılır aynı gün taburcu olursunuz iki üç gün bandaj kalır ve iş geri dönüş çabuktur.

 27. göksel :

  Lazer lipoliz uygulamaları ile cilt yenilemetme yapılabilir mi ? Maliyetleri ne kadardır. Resimlerimi göndersem bana kaç para olduüunu mail olarak atarmısınız ?

 28. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Merhabalar, smart lipo cilt yenileme işleminde daha çok gevşekliği ve yanak gıdı bölgesindeki kırışıklıkları düzeltir, öncelikle ihtiyacınızı belirlemek için muayene olmalısınız.

 29. Nebahat :

  Merhaba doktor bey 50 yaşındayım karın bölgem yağlı ve diyabet hastasıyım Lazer lipoliz yaptırabilir miyim ? ve karın bölgesindeki sarkıklık kesin gider mi ?

 30. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nebahat Hanım sorunuz için teşekkürler. Lazerlipoliz ile sarkıklık tedavisi her zaman mümkün değil, ancak belli vakalarda düşünülebilir. Doğum yaptıysanız özellikle 2 doğum ve üstünde “dermolipektomi” yani karın germe ile birlikte liposuction (veya lazerlipoliz de olabilir) gerekebilecektir. Diyabetik hastalarda lazerlipoliz konusunda bir sınırlama olmamakla birlikte iyileşmede gecikmeler olmaması açısından düzenli kontrol altında olan ve Hb A1c değerleri düzenli ve normal sınırlarda olan hastalar tercih edilir. Dermolipektomi de ise hastanın ayrıca değerlendirilmesi şarttır.

 31. Ahmet :

  Hocam merhabalar zayıf olmama rağmen yüzümün biraz şişik durduğunu düşünüyorum lipoliz ile yüzümdeki hatlar daha keskin olabilir mi ? elmacık kemikleri ve çene gibi.

 32. Op. Dr. Alper Tuncel :

  MR ile yüzünüzdeki yumuşak dokuda yağ oranını görmek gerekir Ahmet bey. Yüz bölgesinde kullanımı sınırlıdır.

 33. menevşe :

  Doktor bey merhaba;
  Ben 3.5ay önce sezeryan ile doğum yaptım 28yaşındayım ayrıca epilepsi hastasıyım doğumdan önce 15 kilo vermiştim fakat hamilelik nedeni ile kilo aldım ve çatlak oluştu duydum ki lazer lipoliz tüm bunları gideriyormuş.O yüzden yaptırmayı düşünüyorum fakat hem hastalıgımdan dolayı hemde yeni ameliyat olmamdan ötürü endişelerim var birde ameliyat esnasında epidural veriliyor mu? Epidural epilepsi nobeti gerçirmemi sağlıyor oyuzden korkuyorum bana nasıl bir öneride bulunursunuz
  şimdiden teşekkür ederim.

 34. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Menevşe hanım emzirme sonlandıktan sonra veya en erken 6. ayda bu işlem için değerlendirme yapmak uygun olur. Çatlaklar konusuna gelirsek, lazerlipoliz çatlakları giderebilen bir yöntem değil maalesef.

 35. aysegul nihal :

  merabalar 21 yaşındayım evelendikten sonra aşırı kilo aldım boyum 1.50 kilom 76 bu durumda lazer lipoliz yaptırmam mümkün mü yoksa kilo vermem gerekiyor mu

 36. arslan :

  Merhaba doktor bey,
  Zayıf olduğum dönemlerle de(65 kilo), kilolu olduğum dönemde de (85) hep yan simitlerim oldu..Çok rahatsızım bu durumdan.. Acaba lipolizle halledilebilir bir durum mu bu?

 37. Kerim :

  Doktor bey yanak yağlarıda alınabiliyor mu?

 38. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki Sinan bel lazerlipoliz bu konuda çok başarılı kalıcı sonuçlar veren bir yöntemdir. Gelin görüşelim dilerseniz.

 39. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Ayşegül hanım iletisim@dralpertuncel.com adresime resimlerinizi gönderebilirsiniz. Dilerseniz resimler üzerinden fikrimi söyleyeyim.

 40. Melda :

  Merhabalar benim oglum 15 yasinda ve 90 kilo ogluma bu islem yaptiriliyormu

 41. elif :

  hocam peki lazer lipolizden sonraki dönemlerde hamile kalındığında alınan kilolar dan sonra zayıflanınca sarkma olur mu ya da tekrar bu işlem gerekli olur mu

 42. meryem :

  Merhaba hocam, ben cok kilo vermekten kaynakli kolumda sarkmalar oldu.22 yasindayim ameliyati iz kalir diye istemiyorum lazer lipoliz islemi faydali olurmu? Tesekkurler

 43. Damla :

  Merhaba,lazer lipoliz doğumdan nekadar sonra uygulanabilir?

 44. Sema :

  Merhaba doktor bey. Kol ve basen bolgemden cok rahatsizim. kol bacak ve bel bolgemi ayni gun icerisinde yapabilirmiyim? ve yaptirirsam ödem olusur mu? cok fazla yag yok sadece goruntuden rahatsizim. ayrica fiyatlar yag oranina gore degisiklik yapiyor mu?
  Tesekkur ederim..

 45. Salina :

  Ben yanaklarıma lazer lipoliz istiyorum fiyat nedir ?

 46. Hazal :

  Merhaba, yaşım 19 ve vucut kitle endeksim 24. Çok hızlı kilo alıp verebiliyorum ve gecen yaz iki ayda yaklaşık 23 kilo verdim. Belim incecik kalsada bacaklarım çok kalın ve sanırım hızlı kılo vermeden cok fazla yumusak bıldıgınız sallanıyor. Lipolizi duydum ve yaptırmak için sadece sonuctan emin olmak istiyorum. Sorum yaşım için uygun mu ve tedavi sonucu gercekten ince ve sıkı bacaklara kavuşur muyum? Bu lipolizin sınırı nedir ne kadar fazla inceltebilir acaba?

 47. Senai yılmaz :

  167 boyunda 119-120 kilo aralığındayım.kilom genelde göbek bölgesinde

 48. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabiki genilş bilgi için +90 212 270 62 26

 49. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Senai Hanım resimlerinizi email veya whatsapp ile bize yollarsanız işlem için uygun olup olmadığınıza bakalım dilerseniz.

 50. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Hazal Hanım,
  Ben sizin durmunuza “bölgesel zayıflayamama sorunu” diyorum. Bu şekilde sorunu olan hastalar için lazerlipoliz biçilmiş kaftan. Anlattığınıza göre işlem için uygun adaysınız ama yine de en iyisi sizi görüp muayene etmem gerekiyor. Yaşınız yapılacak işlem için sorun teşkil etmiyor. Lazerlipolizin sınırı hastadan hastaya farklılıklar gösterir.İsterseniz gelmeden önce resimlerinizi email veya whatsapp ile bize yollayın işlem için uygun olup olmadığınızı resimleriniz üzerinden değerlendirelim.

 51. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yanak bölgesinde bu işlem uygulanmıyor Salina hanım. Bu bölgede daha çok liposuction düşünülebilir.

 52. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sema hanım aynı gün işlem bu bahsettiğiniz bölgelere yapılabilir. Ödem olacak ama çok hızılı bir şekilde geçecektir. Fiyatlar bölge sayısına göre belirlenmektedir.

 53. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Damla hanım bebeğiniz sütten kestiyseniz 6 ay sonra uygundur.

 54. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meryem hanım resimlerinizi gönderirseniz değerlendirmeye çalışayım.

 55. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elif hanım yağ hücreleri vücudumuzda sayısal olarak artmaz bu bakımdan doğum sonrası aynı kiloya düşerseniz lazerlipolizin etkisi devam eder. Fakat zayıflayamazsanız bölgesel fazlalıklarınız için işlem tekrar gündeme gelebilir.

 56. Neriman :

  Doktor bey yanak bölgem oldukça toplu ve ben bundan çok şikayetçiyim. lazer lipoliz uygulaması ile yanak bölgesindeki bu fazlalıklar giderilir mi ? Yanak bölgesinde sarkmada var beni bilgileendirirmisiniz ?

 57. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Lazerlipoliz ile yüzdeki yağ birikimlerini azaltmak ve yanaklarda gerginlik yaratmak mümkündür.

 58. miray can :

  42 yaşındayım boyum 157 kg 80 çoğunlukla kilom üst tarafta kollar ve omuz bölgesinde sadece bu bölgelere uygulama yapılır mı maliyeri ne olur…teşekkürler

 59. Op. Dr. Alper Tuncel :

  İletişim bölümümüzden vücut kitle indeks bilgilerini iletebilir fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. http://www.lazerlipoliz.com.tr/iletisim

 60. Rahmi :

  Merhaba,
  Kafamda ceviz büyüklüğünde yağ bezeleri var,lazer lipoliz ile bunlardan kurtulmak mümkünmü acaba

 61. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Rahmi bey bu konuda muayene etmeden birşey söylemek istemem ama genel bilgi olarak bu tipte saçlı deri içerisindeki lezyonların direkt çıkartılmasının daha uygun olacağını söyleyebilirim. Nedenine gelince vücudun diğer bölgelerine göre saçlı derinin işlem sonrası daralma veya zemine adaptasyonu oldukça sınırlı olacaktır.

 62. hulya :

  merhabe ben selulitlerimde sikayetciyim tum ust bacagimdalar ve artik cukurlasmalar var 33 yasindayim ve bu tedavi bunlari yok etmekte ise yararmi tesekkurler

 63. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Uygun hastalarda laserlipoliz selülit tedavisinde oldukça başarılı sonuçlar verebilmektedir.Muayene edip değerlendirmemiz gerekir Hülya hanım. İyi günler.

 64. furkan :

  Selam doktor bey liposakşın sadece bölgesel zayıflama içinmi yapılır yani tepeden tırnağa olup genel bir zayıflama yöntemi olamazmı birde liposakßın sonrası alınan yağ miktarı bir zayiflama oluyor ya son dönemlerde 120 kiloluk hastalarda tüm önlemler alınarak 28 litreye kadar yağ çekilebiliyormuş ben 121 kiloyum acaba kaç litre yağ aldırım ve ne kadar zayiflarim

 65. çiçek :

  iyi günler Alper bey.Ben 23 yaşında bir kadınım.boyum 160 kilom şuan 56.bundan yaklaşık 5 yıl önce 98 kiloydum ve 3 buçuk yıl boyunca diyet yaparak 49 kiloya kadar düştüm.bunun sonucunda ise vücudumda deformeler oldu.özellikle karnım ve bacak iç bölgemde.ancak vücut hatlarım küt bir yapıda.yani bel bölgemde yağlanma (popüler ismi ile simitlerim) oluştu.karnımdan 1 yıl önce abdominal plasti oldum.Gayet memnunum.Lakin şimdi bacak içim ve simitlerimle başım belada.bacak aramın sarkan derisi ve simitlerim için lazerli bu operasyon uygulanabilir mi?Uygulanırsa ne kadar başarılı olunur?Teşekkür ederim.

 66. fikret tosun :

  Jinekomasti olmak istiyorum lazer lipoliz ile…Fiyat konusunda asagi yukari bir rakam verirseniz sevinirim…Sonucta arastirma gorevlisi bir memurum…tesekkurler

 67. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat konusunda buradan yardımcı olamıyorum. Emailinzi kontrol edin lütfen.

 68. mustafa :

  merhaba doktor bey;

  33 yasşında 185 boy 90 kilo göbek çevresinden kilo alan, simit oluşmuş ve sporla veremediği kiloları olan bir bayım. Liposakşın ve lazer lipolizi araştırıyorum ve hangisinden kesin, net ve sağlıklı bir sonuç alabilirim ??

 69. Terane Memmedli :

  Merhaba doktor bey.ben Azerbaycandan yaziyorum.rica etsem minimal maksimal fiyati mail ile atar misiniz e mailima? Ha bir de fiyat bolgelere gore deyisiyor mu?

 70. süeda :

  armut tipim yeni dogum yaptım 2 aylık bebegim var nezaman lazer lipo yaptırabilirim kalçam ve bacaklarım çok kalın yani vücudumun üst tarafı baskasına ait gibi lazer lipo ömür boyu kalıcımı birde fiyat bildirebilirmisiniz

 71. Murat :

  Merhaba hocam ben 24 yaşında bir erkeğim. Bende jinekomasti var, lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Merak ettiğim şu, lazar lipoliz sadece yağlardamı etkili? bende hem yağ hemde meme dokusu varsa nasıl bir yöntem uygulanabilinir? Meme dokusu için ayrı bir yöntemmi uygulanacak, yoksa lazer lipoliz ikisi içinde yeterlimi? Teşekkürler.

 72. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meme dokusu normale göre büyük olduğunu muayene ile tespit ettiğimiz vakalarda aynı kesiyi 1-2 cm arasına uzatıp ek işlem olarak bu kesiden yeterli dokuyu çıkartıyoruz Murat bey. Yani işlem laserlipoliz+eksizyon oluyor durumda.

 73. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Süt vermeye devam ediyorsanız 6. aya kadar beklemenizi tavsiye ederim. Aslında doğum sonrası kilolarınızı attığınızda en uygun zaman olacaktır.

 74. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Terane hanım fiyat bilgi paylaşımı ülkemizde yasaktır.

 75. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mustafa bey ikisinden de fayda görürsünüz, zayıflayamadığınızı anlıyorum ancak öncelikle ideal kilonuza ulaşmanız gerekmektedir. Aksi takdirde göbek çevresinden yağlarınızı aldığımız halde ciltte sarkma olabilir.

 76. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Çiçek hanım abdominoplasti ile yapılan işleme benzer işlemler hem sırt, hemde bacaklarınıza gerekecek gibi görünüyor. Laserlipoliz bu konuda size pek yardımcı olmayabilir.

 77. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Furkan bey bu soruya cevap vermek hastayı görmeden zor. Bazı durumlarda evet, bazı durumlarda hayır demek zorunda kalabiliriz, ancak 121 kiloluk bir insandan bile 28 kilo yağ alınamaz bu konuda söylentilere lütfen aldanmayın.

 78. Burçin :

  Hocam yasim 17 daha cok basen ve bacak bolgemden şikayetciyim uygunmu yaptirmam

 79. aslı :

  Doktor bey, ben 40 yaşındayım.haşimoto rahatsızlığım var.ayrıca reaktif hipoglisemi rahatsızlığım var.az yimeme rağmen kilo veremiyorum.bel bölgeme lazer lipoliz yaptırdığımda ,reaktif hipoglesimi rahatsızlığım geçermi .insülin direncim de var.şimdiden teşekkür ederim

 80. sema :

  iyi günler 28 yaşındayım iki kez sezeryan oldum 4 ve 2 yaşlarında iki çocuğum var 160 cm boyundayım kilom 54 göbek bölgesindeki sarkma ve yağlanmadan kurtulmak istiyorum lazerlipofiz le kaç seans gerekir ve tahmini fiyat aralığını öğrenebilir miyim

 81. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sema hanım, merhabalar. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İlk olarak burada sadece hastalarımıza faydalı olabilecek bilgileri paylaştığımızı ve “fiyat bilgisini” sadece şahsen (telefon ve email gibi) iletebildiğimizi tekrar belirtmek isterim. Sorunuza gelirsek laserlipoliz için fiyatlandırmayı yapılacak bölge sayısına göre tespit ediyoruz, yani tahmini bir fiyat vermek yanıltıcı olur. Sadece bir göbek ve karın bölgesi bizim açımızdan toplam 3-4 bölge olabilir. Bu bakımdan işlem için gerekli olduğunu düşündüğünüz bölgelerin tüm açılardan fotoğraflarını çekip iletisim@dralpertuncel.com adresimize yollarsanız ona göre işlem için email ile fiyat verelim. İsterseniz “whatsapp: 5323038255″ ile de resimlerinizi yollayabilirsiniz. Görüşmek üzere.

 82. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aslı hanım bu konuda çalışmalar yetersiz. Yani literatüre bakarsanız pek fazla bir bilgi edinemezsiniz. Ancak yağ kitlesini azaltmak bu konuda sorunu olan sizin gibi hastalara fayda sağlamalıdır diye düşünüyorum. Eğer isterseniz işlem ile ilgili diğer detayları geldiğinizde görüşebiliriz.

 83. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Burçin hanım 17 yaş bu tip bir işlem için kesinlikle engel değildir. Yasal vasiniz izin verdiği sürece hiçbir engel yoktur.

 84. sevtap tosun :

  Dr.bey, cesitli bolgelerime lazerlipoliz yaptirmak istiyorum, bel, gobek, bacak diz ustu ve kol bolgelerinin yapulmasi gerek.Fiyatlarini bildirirmisiniz.Ayrica gogus kucultme istiyorum fiyat verirseniz sevinirim.cevabin7zi bekliyorum.Tesekkur ederim.

 85. Arzu :

  Doktor bey merhaba lazer lipoliz uygulamasından sonra şişlik ve morluk olduğu dogrumu dur ben iki doğum yapdim ve göbeğim aynı hamile gibi duryo ben yurtdışında yaşıyorum bende bu uygulamanı yaptırmak istiyorum ve fiyatını nerden öğrenebilirim. Teşekür ederim

 86. Pelin :

  Hocam benim basenlerim ve üst bacagim sorunlu kemik yapısı da etkili ancak 34 beden beline göre geniş orantısız duruyor. İşlem zor bir işlem mi ve fiyat ne olur ?

 87. Tatiana :

  Hocam,merhaba.Lazer lıpoli ile diyabetten kurtulmak mümkün mu?tşk

 88. handan :

  Merhaba hocam Benim yasim 41 bacaklarimda lipodem var lazerlipoliz len yaglarimdan kurtulmam mumkunmu bana yardimci olursaniz sevinirim

 89. Sayad :

  Selam, bana laser lipoliz prosedurunun fiyatini lutfen gondere bilirmisiniz?

 90. Op. Dr. Alper Tuncel :

  fiyatlarla ilgili bilgiler hesabınıza iletilmiştir. Ayrıca iletişim bölümünden form doldurarakta fiyatlarla ilgili bilgi alabilir. Telefon numaralarımızdan telefon açabilirsiniz.

 91. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabiki handan hanım telefon numaralarımızı arıyarak randevu alabilirsiniz.

 92. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tatiana hanım özel mesaj ile bilgileri hesabınıza ilettim.. Ayrıca bilgi için telefon numaralarımızdan da yararlanabilirsiniz.

 93. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Pelin hanım fiyat bilgilerini hesabınıza ilettim. Muayene sonrası gerekli bilgiler verilecektir.

 94. elif :

  Doktor bey benim kol ve bacaklarımda çok çok sayısa yağ bezesi var. İki doğum yaptım ve her doğumumda aşırı miktarda vucudumda yağ bezesi oluştu.Şu an 11 aylık bebeğim var ve emziriyorum. Lazer lipolizle çevre dokulara zarar vermeden yağ bezeleri alınabilirmi.

 95. Mehmet Parlar :

  Merhaba.Bel bölgemde birkaç adet küçük yağ bezesi mevcut.Lazerlipoliz ile kesi izi olmaksızın tedavi olabilir miyim sitenizde belirtildiği gibi?

 96. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki alınır Elif hanım. Yanlız sedasyonla yapılmasını öneriyorum, bu durumda bir gün sütünüzü sağıp atmanız uygun olacaktır.

 97. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii olabilir Mehmet bey, yanlız 1-2cm den küçük derin yerleşimli kitlelerde bu yöntemi tercih etmiyoruz.

 98. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Arzu hanım fiyat bilgisi için muayeneye gelmeniz eğer gelmeniz bir şekilde mümkün değilse resimlerinizi uygun açılardan çekip bize yollamanız halinde size takribi bir fiyat bilgisi verilebilir.

 99. Kıymet :

  Hocam bundan 1,5yıl önce liposakşın ve karın germe ameliyatı yaptırdım yalnız ALINAN yerlerde tekrar kalınlaşmaya başladı bana Dr dediğine göre alınlan bölgelerde asla yağ birikmeyecegini söylemişti rica etsem aydınlatırmısınız

 100. Nazlı :

  İyi akşamlar. 22 yaşındayım kilolu değilim ancak gıdımın kesinlikle olmasını istemiyorum bu konuda biraz takıntılıyım, uygun makyaj ve gölgelerle idare ediyordum ama lazer lipolizle halledilebileceği hissine kapıldım . açıkçası bu mümkünse sizle görüşmek isterim ancak fiyatlardan ötürü çekiniyorum. mail yoluyla ya da burdan bilgilendirebilir misiniz? tekrar iyi akşamlar.

 101. mehmet karaca :

  merhaba arkadaşlar ben 24-01-2015 tarıhınde Lazer Lipoliz amalıyatı oldum gobek ve yan bolgeler den 2satat suren bır operosyon oldu doktor alper beye cok teşekur edıyorum ılgısı ve hastaya karşı olan guzel yaklaşımından dolayı ben doktoru ovmek ıcın yorum yapmıyorum gercekten bılgılı ve terjubelı bır doktor bu gıbı sıkıntıları olan ben ce hıc cekınmeden kormadan guvenerek ten ılk tercıh ede bıleceklerı doktorlardan bırı gerek hastane ortamı ve polıkılınıklerı cok temız ve bakım lı bır yer oparosyon sonrası hastanede kı ılgılenmelerıde cok guzel

 102. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mehmet Bey,
  Operasyon ve diğer hizmetlerimizden memnun kaldığınız için sevindim. Yorumunuz için de ayrıca teşekkür ederim. Geçmiş olsun.

 103. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Nazlı hanım çekinmenize gerek yok hem ayrıca görüşme ücreti de almıyorum. Yanlız size katkısı olacak bir uygulama olup olmadığını mutlaka dürüst bir şekilde ifade edeceğimden emin olabilirsiniz.

 104. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kıymet hanım sonuçta alınan bölgelerde yinede geride bir miktar yağ bırakmak zorundayız. Siz de uygun miktarda kilo alırsanız o bölgede tekrar yağ birikimi olması da gayet normaldir. Buradan çıkacak sonuç bence hiç yaptırmasa idiniz daha kötü bir görüntüye sahip olmanız kaçınılmaz olacaktı.

 105. Candan :

  Doktor bey lazerlipolizle meme küçültme işlminden sonra beden ölçüsü ne kadar değişiyor toparlama işlemi başarılı oluyormu?

 106. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Canan Hanım, Öncelikle merhaba, sorunuz için teşekkür ederim. Lazerlipoliz ile meme küçültme işlemini her boyut ve şekildeki memede uygulayamıyoruz. Uygun hastalarda yeterli küçültme ile toparlama sağlamak mümkün. Ancak özellikle işlem öncesinde sarkıklığı olan ve çok iri memelere uygulanması mümkün olmayan bir yöntem olduğundan bu hastalara “meme küçültme operasyonu” öneriyorum. Gelin muayene sonucuna göre karar verelim dilerseniz.

 107. berrin kilitcioglu :

  selam bende bir arkadasim icin bilgi istiyorum arkadasim yurt disinda ve gelecek bu lipoliz icin ama genel bir fiyat istiyor bendemn… saygilarimla berrin kilitcioglu

 108. Sevde :

  Merhaba ben 19yaşındayım. Basenlerimde ciddi bölgesel bir yağlanma var. Yaşım lazerlipolize uygun mu

 109. hena :

  Kızımın kilo sorunu var 16 yaşında egzersizlerin faydasını malesef göremedik kilo sorunu takıntı haline geldi yaşı sorun olurmu

 110. meltem türkmen :

  Ben 72 kilo da bölgesel fazlalıkları olan bir bayanım.Lazer lipoliz ile özellikle göbek ve bel çevresi yağlarımdan kurtulmak istiyorum.Fiyatlar konusunda bilgi rica edeceğim.İzmirde oturuyorum.İzleyeceğim yol hakkında da bilgi verirseniz çok memnun kalacağım.Çok teşekkür ederim.

 111. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Meltem hanım genellikle sorulan bir konu olduğu için daha önce de belirttim ancak anladığım kadarıyla yine tekrar etmekte fayda var. Birincisi sitemizdeki yorum kısmında açık fiyat bilgisi vermemiz yasal değil. E-mail ile fiyat bilgisi verebiliriz ancak bu durumda da hastalarımızın farklı açılardan resimlerine ihtiyacımız var. Lazerlipoliz konusunda kliniğimize başvurusu olan hastalarımızın izlemesi gereken yol şu şekildedir; İlk olarak sitemizde iletişim kısmında sizlere sorduğumuz sorulara tam ve eksiksiz olarak cevap veriniz, resim eklenecek bölüme işlem görmesini istediğiniz ilgili alanın bikini veya mayo ile çekilmiş olan fotoğraflarını ön, yan ve gerekiyorsa arkadan, varsa kollar için açık ve kapalı, gıdı için yandan kafanız tam karşıya bakarken ve hafifçe öne eğik bir biçimde, bacaklar için özellikle iç kısmı belli edecek şekilde bacaklarınız hafif aralanmış olarak ekleyiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Bu şekilde yapılmamış başvurulara cevap vermiyoruz. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz veya dilerseniz tüm bunlara hiç girmeden görüşme randevusu alıp direkt olarak kliniğimize gelebilirsiniz.

 112. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aile rızası olduğu sürece uygun hastalarda 16 yaş tıbben sorun teşkil etmez.

 113. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sevde hanım 19 yaş lazerlipoliz için kesinlikle uygun bir yaştır, ancak önemli olan size lazerlipoliz yöntemi uygun mudur? Bunu ise ancak sizi görüp değerlendirdikten sonra söyleyebiliriz.

 114. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Berrin hanım birincisi sitemizdeki yorum kısmında açık fiyat bilgisi vermemiz yasal değil. E-mail ile fiyat bilgisi verebiliriz ancak bu durumda da hastalarımızın farklı açılardan resimlerine ihtiyacımız var. Lazerlipoliz konusunda kliniğimize başvurusu olan hastalarımızın izlemesi gereken yol şu şekildedir; İlk olarak sitemizde iletişim kısmında sizlere sorduğumuz sorulara tam ve eksiksiz olarak cevap veriniz, resim eklenecek bölüme işlem görmesini istediğiniz ilgili alanın bikini veya mayo ile çekilmiş olan fotoğraflarını ön, yan ve gerekiyorsa arkadan, varsa kollar için açık ve kapalı, gıdı için yandan kafanız tam karşıya bakarken ve hafifçe öne eğik bir biçimde, bacaklar için özellikle iç kısmı belli edecek şekilde bacaklarınız hafif aralanmış olarak ekleyiniz. İletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Bu şekilde yapılmamış başvurulara cevap vermiyoruz. Eğer İstanbul’da yaşıyor iseniz veya dilerseniz tüm bunlara hiç girmeden görüşme randevusu alıp direkt olarak kliniğimize gelebilirsiniz.

 115. aysun bölgemdek :

  bikini bölgemde yağlanma oluştu tedavisi varmı?

 116. Baki :

  Merhaba ben 115 kg 177 cm boyundayim 35 yasindayim göbek bölgemde bel fıtığı nedeni ile yağlanma oldu spor yapamadigim için sarkık bir göbek oluştu fiyat nasıl oluyor bilgi vermenizi rica ederim teşekkür

 117. Yeşim K. :

  Merhaba doktor bey. 28 yaşındayım. Göbek, kol ve bacakta yağlanma var. Sindirim sorunu çektiğim için yağlanmalar artıyor. Yeni evliyim. Lazer lipoliz yaptırdığımda ilerde hamilelik dönemimde sorun yaşarmıyım. Bebek için benim için sıkıntı yaratır mı.

 118. CANSU :

  merhaba.Alper bey lazer lipoliz yaptırmak 65 kilodayım ve 21 yaşındayım aynı gün içerisinde işlem bitiyor günlük hayatınıza dönebilirsiniz demişsiniz eqer seans seklinde olmuyor ise günü birlik istanbulla gelmeyi düşünüyorumm

 119. gülay :

  Merhaba hocam lazerlipoliz tedavisi lipodem sorununda ne kadar etkili?

 120. Pencere :

  Hocam merhaba benim Vücudumun bazı Bölgelerinde yağ bezesi basen ve bacak içimi yaptırmak istiyorum bununla birlikte yağ bezeleride alınabilirmi

 121. mehmet kaya :

  Bende kronik hebatit B hastalığı var lipoliz yapabilirmiyim. fiyatı e mailden yazabilirmisiniz?

 122. berna cengiz :

  Alper bey merhaba.Sizinle görüşmek istiyorum ancak fiyatla ilgili bilgi sahibi olmam gerekiyor.İleri derecede selülit ve yağlanma problemim var ikinci bebekten sonra dahada çoğaldı.bacaklar ayak bileği dahil,kollar,karın ve kalça için mail adresime fiyat bildirebilirseniz çok sevinirim.Saygılarımla.

 123. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Dahiliye uzmanınız ile bu konuyu görüşmeniz uygun olur.

 124. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet lipomlar da lazerlipoliz ile alınabilir

 125. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Gülay hanım konuyla ilgili bir bilimsel yayın yoktur. Bu nedenle söylemek zor.

 126. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım lazerlipoliz bu konuda oldukça başarılı bir yöntemdir. (laserlipolysis assisted vulvoplasti )

 127. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tüm hastalarımıza genel olarak sorulan bir soru olduğu için buradan tekrar hatırlatmakta fayda görüyorum. Laserlipoliz yapılan işlemin adı olup “smartlipo”, “smartlipo triplex” “slimlipo”, “3D laselipoliz”, “i-Lipo” cihaz isimleridir, aynı şekilde laserlipoliz ile laser liposuction aynı şeylerdir sadece vakumlayarak laserlipoliz ile eritilmiş eriyik halindeki yağ hücrelerini çekmek işlemini tanımlar.

 128. Derya :

  Merhaba, ben 43 yaşındayım ve 27 yıllık şeker hastasıyım ve insülin kullanıyorum.Lazer lipoliz yaptırabilirmiyim?

 129. elcin :

  Ben celulaze yaptırmak istiyorum

 130. Selda :

  Alper bey merhaba ben bel ve karından lazer liposuction yaptırmak istiyorum. Alınan yağlarla popoya yağ enjeksiyonu yapılabilir mi? Zamanla erimesi söz konusu olur mu? Fiyat konusunda mail atabilir misiniz?

 131. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Selda hanım, Merhabalar bu sorunuz oldukça fazla sorulan sorulardan birisi. Lazerlipoliz işlemi sırasında işlemden geçirilip vakumlanan yağ hücreleri parçalandıklarından canlılıklarını yitirmiş olurlar. Yani bu durumda “lipofilling” işlemi de yapılamaz. Ancak bu talebi olan hastalarımıza öncelikle yeterli miktarda klasik yöntem ile yağ aspire edildikten sonra enjekte edilir ve geri kalan işleme lazerlipoliz ile devam edilir. Yapılan yağ enjeksiyonu sonucunda tutan yağlar erimez %40-70 tutuculuktan bahsedilebilir. Buradan yasal nedenlerle fiyat bilgisi konusunda bilgi veremiyorum. Dilerseniz görüşmeye gelebilirsiniz.

 132. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Kliniğimize gelip bilgi alabilirsiniz Elçin hanım.

 133. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Derya hanım HbA1c değerleriniz önemli bir kriter ancak diabetik bir çok hastamıza bu işlemi uygulayabiliyoruz.

 134. sahin :

  Alper bey ben bir erkeyim amma benim popomda yaglanma var.belimde karnimdada var amma benim icin esas popo bolgem
  bu drumdan cok rahatsizim .istanbula gelmek istyorum .lazer lipolize ihtayicim var .benim email adresimi asagi yukari bir fiyat bilgisi verseniz .resimlerimide gonderecem

 135. sahin :

  resimlerimi emaile atdim 3 tarafdanda alper bey lutfen fiyat konusmda yardimci.olun ve.birsey daha soracam ben baska ulkeden gelecem isimle alakadar orda cok kalamayacagim yani 4 yada 5 uzagi 6 gun bugunler arzinda amelliuyat yapa bilecekmisiniz beni??

 136. zeynep :

  emzirme döneminde yapılabilirmi

 137. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yapilabilir ancak emzirirken anestezi aldiginiz icin ayni gun sutunuzu sagip atmaniz uygun olur. Anestezik maddeler bir miktar sute gecebilmektedir.

 138. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabii ki siz randevu icin istediginiz tarihi belirleyip asistanlarimla irtibata gecerseniz size yardimci olacaklardir.

 139. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Fiyat bilgisi yasal olarak buradan veremiyoruz maalesef

 140. Deniz :

  Merhaba,
  5 sene once yaptirdigim liposuction sonrasi love handle bolgemde ve basenlerimde kontur bozuklari olustu.(korsemi duzenli giymeme ve lpg yaptirma ma ragmen). Smart lipoliz ile bu dengesizliigi gidermek mumkun mu? Su anda 9 aylık hamileyim , bu islem sonuc verir diyebiliyorsaniz dogumdan ne kadar sure sonra yaptirmayı uygun goruyorsunuz.

  Tesekkurler.

 141. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Deniz hanım tabii görmeden kesin birşey söylemek istemem ama laserlipoliz ile (smartlipo da slimlipo da etkili) düzensizlikleri düzeltebilme ihtimalimiz var.

 142. cancan :

  lipoliz kalıcı mıdır ? kalıcılıkla ilgili biraz bilgilendirme yapabilir misiniz?

 143. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elif hanım kesinlikle kalıcıdır. Yapılan işlem ile yağ hücre sayısı azaltıldığından kalıcılık da kesindir.

 144. Sevgi :

  Lazer lipo düşünüyorum bişeyler ve göbek için ne kadar fiyati

 145. aysun :

  merhabalar doktor bey ben 45 yaşındayım boyum 1.70 kilom 80 bel bölgem oldukça fazla lazerlipolizle gidermi göbegim ve fiat ne kadardır kaç günde zayıflarım şimdiden teşekkürler

 146. Elly :

  Bıçak değmeden yüz inceltme bu yöntemle mi yapılıyor? Ya da o işlemin adı nedir?

 147. Yurek :

  Merhabaler hucam size kolay gelsin, Benin surunum Karin bolgam cok fena ve biliyorum ki ancak siz yard am idabilyorsunuz. Ben Antalya de yasiyorum ve sizin merkez nerede oldugunu bilmek isterim ve size nasil olasabilicam.

 148. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Sevgi hanım whatsapp 5323038255 numaralı telefonumuza veya iletisim@dralpertuncel.com email adresimize fotoğraflarınızı tüm açılardan ve açık olacak şekilde gönderirseniz değerlendirip size geri dönüş sağlayalım dilerseniz. İyi günler.

 149. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım whatsapp 5323038255 numaralı telefonumuza veya iletisim@dralpertuncel.com email adresimize fotoğraflarınızı tüm açılardan ve açık olacak şekilde gönderirseniz değerlendirip size geri dönüş sağlayalım dilerseniz. İyi günler.

 150. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Aysun hanım biraz işlem öncesinde kilo vermelisiniz ki size lazerlipoliz ile ancak ondan sonra uygun bir şekillendirme sağlanabilir.

 151. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Elly hanım yüz inceltme uygun hastalarda mikroliposuction ile yapılmaktadır.

 152. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Yerimiz ile ilgili iletisim adres bilgilerimize sitemizdeki sayfayı tıklayayarak ulaşabilirsiniz.

 153. Gizem :

  Merhaba..bacak içi sarkmalarımdan şikayetçiyim.Bunun çözümü için nasıl bir yol izlenir ve herhangi bir riski var mıdır?

 154. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Gizem hanım sarkıkları değerlendirmeden bir fikir vermek istemem ancak SLIMLIPO ile tedavi olasılığınız vardır. Risk uygun hasta seçilmediği takdirde vardır ve o konuda bana güvenebilirsiniz.

 155. Cenk :

  Merhaba doktor bey ben 20 yaşındayım.Jinekomasti problemim var boyum 1.85 kilom 77 yağ oranım 13.Spora düzenli olarak gidiyorum ama meme bölgesinde ve ucundaki yağlar bir türlü gitmiyor.Göğüs soğukla temas edince yada denize girince küçülüyor sıcak bir ortamda tekrar uçları büyüyor.Göğüsün altında bilye gibi küçük kitleler var ve göğüsün altında oynayan yağ kitlesi var.2 hafta sonra tatile gideceğim lazer lipoliz yaptırmayı düşünüyorum jinekomasti için lazer lipolizden sonra hemen spora başlıyabilirmiyim 2 hafta sonrada denize girebilirmiyim yara izi kalırmı iyileşme süreci hakkında bilgi verirmisiniz.Şimdiden teşekkürler

 156. Op. Dr. Alper Tuncel :

  1 hafta sonra spora başlarsınız, 3 hafta 24 saat korse kullanmanız gerekiyor, ondan sonra denize girersiniz. İz meme ucu ile cilt sınırında 1-2 mm civarında olur ve görünmez.

 157. Ebru :

  Merhaba Doktor bey
  34 yasindayim ve 3 sezeryan gecirdim en kücük Kizim 5 aylik
  Ameliyat Sonrasi kesilen yerde sarkma olustu ve üst Karin bölgem genisledi bu durumda bu lipoliz yontemi uygun olurmu

Yorum yapın