Lazer Lipoliz hakkında bilinen yanlışlar

Lazer Lipoliz bir zayıflama işlemi midir ?

İnsanlar günümüzde zayıflayabilmek için daha güzel görünebilmek daha fit bir vücuda sahip olabilmek için birçok zayıflama yöntemini kullanmaktadır. Bunların başında zayıflama ilaçları, zayıflama diyetleri, şok diyetler, hipnoz ile zayıflama yöntemleri, akupunktur, spor, egzersiz ve benzeri birçok uygulama yapılmaktadır. Tüm bu uygulamalar daha iyi bir vücuda sahip olabilme amacı ile yapılmaktadır.

Lazer lipoliz uygulamaları

Lazer Lipoliz ameliyathane ortamında gerçekleşmeyen bir yağ alma işlemidir. Lazer Lipoliz uygulamalarının kullanım alanları sınırlıdır. Lazer Lipoliz uygulamaları bir kilo verme işlemi değildir ya da Lazer Lipoliz uygulamaları zayıflamada tercih edilmesi gereken bir işlem değildir. Lazer Lipoliz uygulamaları bir vücut şekillendirme işlemidir. Vücutta spor yada egzersiz yapılarak verilemeyecek bölgesel yağlardan kurtulma işlemidir.

Aşırı kilolu hastalarda Lazer Lipoliz uygulaması yapılabilir mi ?

Aşırı kilolu insanlarda öncelikli olarak bir diyetisyen gözetiminde bu kişiye yeni bir beslenme alışkanlığı kazandırılır. Bu hastaların yeme problemleri varsa ve bu bağımlılığından kurtulamıyorsa bu tür durumlarda ise bir psikoterapi yardımı alınır. Aynı zamanda kilo vermeye destekçi olarak spor ve egzersiz programları ile sıkılaşmaya yönelik uygulamalar gerçekleştirilir. Kişi bu yeni yaşam tarzını benimsedikten sonra Lazer Lipoliz uygulamalarına geçilir. Lazer Lipoliz uygulamaları kalıcı uygulamalar değildir yani bir kişi Lazer Lipoliz yaptırdıktan sonra ben her istediğimi yerim gibi bir düşünce içerisine girmemelidir. Bunun dışında Lazer Lipoliz uygulamaları ideal kiloya sahip olan fakat bölgesel yağlardan kurtulamamış olan kişilerde uygulanmaktadır.

Lazer Lipoliz ile bölgesel yağlarınızdan rahatlıkla kurtulabilirsiniz

Lazer Lipoliz işleminin gerçekleştirilebileceği en uygun hasta adayları bölgesel yağlarından kurtulamamış olan diyet ya da egzersiz programları ile vücudunu sıkılaştıramayan hastalardır. Bu tür hastalarda lazer Lipoliz uygulamaları son derece başarılı olmaktadır. Örneğin hastamızın basen bölgesi yağlanmaları yada diz içi bölgesinde ya da giymiş olduğu düşük bel pantolon çizgisi yağlanmalarında yapılacak olan Lazer Lipoliz işlemi sonrasında oldukça azalma görülür. Buradaki yağların giderilmesi diyet ya da egzersizle asla mümkün olmayacaktır. Lazer Lipoliz uygulamaları ile bu bölgelerde çok iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Lazer Lipoliz uygulamalarının etkisi nedir ?

Lazer Lipoliz uygulamaları Sonuç olarak diyet ya da egzersizlerle verilemeyen bölgesel yağlanmaları etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Lazer Lipoliz uygulamaları ile zayıflamak mümkün değildir. Bu yöntem çok iyi bir vücut şekillendirme yöntemidir. Hastanın Lazer Lipoliz mi yoksa lazer liposuction mı olacağına yapılacak muayene sonrasında karar verilir. Lazer lipoliz uygulamaları ile vücuttaki istenmeyen yağlar alınarak kişinin daha sağlıklı daha fit ve normal vücut hatlarına sahip olması sağlanır.

4 Yorum “Lazer Lipoliz hakkında bilinen yanlışlar”

 1. samet :

  İyi günler, ben 92 kilo civarından, 79 kilolara kadar düştüm. Karın bölgemde sarkmalar mevcut, gıdı tabir edilen yerde aynı şekilde ben lazer lipoliz yaptırmak istiyorum. Fiyatlar hakkında bilgi alabilirmiyim ?

  İyi çalışmalar dilerim.

 2. mert :

  İyi günler,
  Karın,bel ve göğüs bölgesi Lipoliz fiyatları hakkında bilgi rica ediyorum.

 3. hilal :

  Karın bölgesi için fiyat istiyorum.

 4. damla :

  Bel baldır bölgesinde selülitlerim var bu işlem ne kadar etkili olur işlem ne şekilde yapılıyor ve fiyatı hakkında bilgi rica ederim

Yorum yapın