Lazer Lipoliz ile Gıdılar Toparlanıyor Yanaklar Sıkılaşıyor

Lazer Lipoliz ile Vücudunuzu Baştan Yaratın

Lazerli yöntemler artık günümüzün vazgeçilmezlerinden oluyor. Bakımlı ve güzel görümek isteyen bayanların hayatına tırnak işareti ile giren “Lazer Lipoliz” yöntemi ufak, zaman kaybettirmeyen ve etkili yöntemleri ile bayanların kısa sürede dertlerine çare oluyor. Lazer lipoliz uygulamaları spor veya diyet ile verilemeyen bölgesel yağların parçalanarak vücut dışına atılmasını, vücudun sıkılaşmasını ve vücut hatlarının daha düzgün şekilde konumlandırılmasını sağlamaktadır.

Lazer Lipoliz ile bölgesel yağlar eriyor

Lazer lipoliz uygulamaları ile vücudumuzda istenmeyen bölgeler olarak adlandırılan ve en çok bel, basen bölgeleri, baldırlar, ayak bileği, çene altı (gıdı bölgesi), karın bölgesinde yer alan vücudumuzun şeklinin bozulmasına neden olan fazlalıklar lazer lipoliz yöntemleri ile yok ediliyorlar. Lazer lipoliz tedavisi istenmeyen fazlalıkların olduğu her bölgeye rahatlıkla uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz uygulamaları yanlızca bayanlarda dğil erkeklerde de uygulanabilen bir yöntemdir. Lazer lipoliz uygulamalarının bir yaş sınırı yoktur.

Lazer Lipoliz yöntemi ile gıdılar toparlanıyor

Lazer lipoliz yöntemleri en çok şikayetçi olunan bölgelerden birisi olan gıdı bölgesinde ve ayrıcabacakların iç kısımları ile kol bölgesinde rahatlıkla uygulanabilmekte ve çok iyi sonuçlar alınabilmektedir. Lazer lipoliz tedavisi ile bu bölgelerdeki yağ dokuları parçalanmakta ve aynı zamanda bölge sıkılaştırılmaktadır.

Lazer lipoliz uygulamaları lokal anestezi ile ve tamamen steril ortamlarda uygulanmaktadır. Uygulama sırasında vücutta normal kıvrımlar içerisine saklanan ve kesinlikle iz kalmayan 0.5-1.5 mm arasında birer küçük kesi atılmaktadır. Atılan kesilerden incecik fiberoptik uçlarla girilerek verilen lazer ışınının ısı etkisi sayesinde, yağ hücreleri eritilerek sıvılaştırılıyor. İşlem sonrasın bu kesilere dikiş atmak gerekmiyor. Lazer cihazı ile eritilen yağ hüreleri bir kaç ay içerisinde vücut tarafından dışarıya atılmaktadır. Lazer lipoliz uygulamaları bu bölgelerde kısa zaman içerisinde çok iyi sonuçlar alınabilmektedir.

Lazer Lipoliz yöntemi ile yanaklar sıkılaşıyor

Lazer lipoliz uygulamaları diğer yöntemlere göre gözle görülür bir fark yaratmaktadır. Yüz ve gıdı bölgelerinden uygulanan lazer lipoliz yöntemi yanaklarda ve ciltte üst derecede bir sıkılık ve canlılık kazandırmaktadır. Uygulanan töntemin hemen sonrasında hasta hayatına kaldığı yerden devam etmektedir. Sonuçların kalıcı bir şekilde etkisini göstermesi ise 2-3 ay kadar bir zaman alıyor.

2 Yorum “Lazer Lipoliz ile Gıdılar Toparlanıyor Yanaklar Sıkılaşıyor”

  1. Enver :

    Yanak bölgesi için lazer lipolizin ortalama fiyatı nedir?

  2. Op. Dr. Alper Tuncel :

    Enver bey yanak bölgesinde laserlipolizi tercih etmiyorum.

Yorum yapın