Lazer Lipoliz Fiyatları

Op. Dr. Alper Tuncel - Ocak 10, 2014

Yağ hücrelerinin vücudumuzda sayısal olarak artmaya başladı dönem ergenlik dönemidir. Ergenlik döneminden sonrada sayısal olarak artan bu yağ hücreleri hacimsel olarak büyümeye başlarlar. 30 ve ileri yaş sonrasında da büyüyen bu yağ hücreleri kalıcı ve inatçı bir yapıya sahip olurlar. Genellikle vücutta karın bölgesi, basen bölgesinde, bel bölgelerinde ve bacaklarda toplanan bu inatçı yağlar yakılmaya ve eritilmeye karşı oldukça dirençli olurlar.

İnatçı yağların vücutta kalıcı olmasına neden olan etkenler nelerdir ?

İnatçı yağların vücutta kalıcı ve dirençli olmalarının en önemli etkenlerinden birisi genetik yatkınlıktır. Bu durumu sağlıksız beslenme, aşırı yemek yeme alışkanlığı, geç saatlerde alınan besinler, yaş faktörü, antidepresan ilaçların kullanılması vs. alışkanlıklar bu durumu tetikleyen nedenler arasında sıralanmaktadır.

Lazer lipoliz nasıl bir yöntemdir ?

Lazer lipoliz vücutta istenilmeyen kalıcı yağların yok edilmesinde, etkisi kanıtlanmış olan son derece başarılı bir uygulamadır. Lazer lipoliz yöntemi spor, diyet yada egzersizlerle verilemeyen bölgesel yağlanma ve bölgesel kilolara kalıcı çözüm getirmektedir. Lazer lipoliz uygulamaları bir zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme yöntemidir. Vücudun istenilmeyen bölgelerindeki yağ ve kilo fazlalıklarını alınarak vücudun ideal hatlara kavuşturulmasını sağlamaktadır.

Kadınlar ve erkekler en fazla hangi bölgelerinden şikayetçi ?

Kadınlar en fazla basen bölgelerinden şikayetçi olurlarken erkekler ise bel ve karın bölgelerinden şikayet etmektedirler. Kadınsı hatların yağ ve kilolarla bozulması vücudu estetik orantıdan uzaklaştırmakta bu oranları bir takım egzersizlerle yakalamak ve korumak ise oldukça zor. Türk kası olarak bilinen bombeli göbekler ise en çok erkeklerin yakındıkları konulardan..

Bölgesel yağlar ve kilolar egzersizlerle yok edilebiliyor mu ?

Haftalarca, aylarca yapılan diyet ve egzersizler maalesef bayanlarımızı istedikleri vücut ölçülerine sokamıyor. Lazer lipoliz uygulamaları ise tek seansta bölgesel fazlalıkları yok ederek kişiye erkeksi ve kadınsı vücut hatlarını kazandırıyor. Ayrıca elde edilen sonuçlar Lazer lipoliz uygulamaları ile kalıcı oluyor. Oldukça konforlu şartlar içerisinde gerçekleştirilen lazer lipoliz uygulamaları ile istenmeyen yağlara kolaylıkla müdahale edilebiliyor.

Lazer lipoliz ne kadar zamanda uygulanıyor ?

Oldukça pratik bir cerrahi uygulama olan lazer lipoliz yöntemi vücudun her bölgesine uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz uygulamalarının en büyük artıları ise işelm sırasında kesinlikle kanama olmuyor, sinirlere ve kılcal damarlara zarar verilmiyor. Lazer lipoliz uygulamaları tek seans olarak bölgedeki yağlanmanın miktarına göre 15 dakika ile 1 saatlik bir zaman dilimi içerisinde sonuçlandırılmaktadır. Kişi lazer lipoliz uygulamaları ile tek seansta yıllarca üzerinde taşımak zorunda olduğu bölgesel fazlalıklardan kurtulabilmektedir.

Lazer lipoliz ile gevşeyen ve sarkan deri toparlanıyor mu ?

Lazer lipolizin bir çok avantajı var. Bu avanajlardan en önemlileri;

– İşlemin 15 dakika kadar bir sürede ve tek seasnta uygulanabiliyor olması

– Morluk, kanama, şişlik ve ağrıların olmaması

– Gündelik yaşama işlem sonrası hemen dönülebiliyor olması

– İyileşme dönemi gibi bir süre kaybının yaşanmaması

– Sonuçların çok kısa sürelerde alınması

– En önemlisi ise istenilmeyen bölgelerdeki yağların alınmasından sonra bölgede sarkan ve gevşeyen deriyi toparlamasıdır.

Lazer lipoliz vücudun hangi bölgelerine uygulanmaktadır ?

Lazer lipoliz yöntemleri bayanların ve erkeklerin en sık yakındıkları basen, bel, baldır, popo ve karın bölgelerine uygulandığı gibi vücudun herhangi bölgesindeki istenilmeyen lokalize yağlara da uygulanabilmektedir. Lazer lipoliz jinekomasti adı verilen erkeklerde meme büyümesi oluşumlarına da müdahale edebilmekte ve erkeklerin bu görünümünden kurtulmalarını da sağlamaktadır. Lazer lipoliz uygulamaları ile yüz ve gıdı bölgelerine de müdahale edilebilmektedir. Bacağın iç kısımlarına, baldır bölgelerine, basen bölgelerine ve selülit tedavilerinde de lazer lipoliz uygulamaları oldukça iyi sonuçlar vermektedir.

Lazer lipoliz fiyatları

Lazer lipoliz uygulamaları ve diğer estetik işlemleri ile ilgili olarak web sitelerinde fiyat belirtmek yasaklandırılmıştır. Bu nedenle fiyat için iletişim formunu doldurabilirsiniz. İletişim formu için lütfen tıklayın…