Slimlipo Fiyatları

Laser assisted liposuction olarak adlandırılan Slimlipo işlemi lazer lipoliz; lazer ışınlarının kullanılarak yağ hücrelerinin parçalanması prensibi taşımaktadır. Vücut şekillendirme uygulamalarında devrim niteliği taşıyan bu yöntem aynı zamanda acısız, ağrısız aynı gün ayağa kalkabileceğiniz bir işlemdir. Vücudun bir çok bölgesinde uygulanabilen Slimlipo işlemleri özellikle bölgesel yağlanmalar karın bölgesi, basen, bel vb. bölgeler ile yüz bölgesi, kol ve bacak içleri, uyluk bölgesi, ayak bileklerinde uygulanabilmekte ve çok iyi sonuçlar elde edilmektedir. Lokal anestezi uygulaması ile tek seansta Slimlipo işlemi gerçekleştirilmekte ve bu işlem sırasında kanama olmadan sosyal yaşantınız etkilenmeden yaşantınıza devam edebilmektesiniz.

Slimlipo işlemlerinin etkileri nelerdir ?

Slimlipo cilt altı bölgesinde biriken yağ hücrelerini yok etmekle kalmayıp cildi sıkılaştırarak cildin daha gergin ve genç görünmesini sağlar.

Slimlipo kullanım amaçları nelerdir ?

– Bölgede oluşan yağ fazlalıklarının giderilerek vücudun şekil alması sağlanır. Özellikle karın bölgesi, basen bölgesi ve bel bölgesindeki fazlalıklar alınarak bölgenin daha sıkı ve güzel bir görünüme kavuşması sağlanır.

– Yüz bölgesi, karın bölgesi, kol ve bacak içleri vb. bölgelerde sarkmış olan cildin toparlanması ve ciltte gerginlik elde edilmesi amacıyla uygulanır.

– Terleme bölgesi özellikle koltuk altı bölgesinde uygulanarak terlemenin yok edilmesi sağlanır.

Slimlipo avantajları nelerdir ?

Slimlipo kanamanın olmadığı, iyileşme süresinin çok hızlı gerçekleştiği, yan etkilerinin hiç yok denecek kadar az olduğu ve bandajlama süresinin çok kısa olduğu bir vücut şekillendirme işlemidir. Bu operasyon klinik şartlarında gerçekleştirilebilen bir işlemdir. İşlem sırasında uygulanacak kesi 1-2mm kadar olduğu için bu işlemde iz yok denecek kadar azdır. Slimlipo işlemini gerçekleştirilen hastalar aynı gün içerisinde sosyal yaşantısına geri dönebildikleri, iz ağrı, kanama, morarma vb. etkiler görülmediği için aynı zamanda sonuçların ise 2-3 ay gibi zaman yayılarak ortaya çıkma durumu olduğundan dolayı bu işlemi yaptırdıklarını söylemezlerse kimse bunu anlayamayacaktır.

Slimlipo uygulandığı bölgeye nasıl etki eder ?

Slimliponun uygulandığı bölgeye 3 temel etkisi vardır. Slimlipo uygulandığı bölgedeki yağ hücrelerinin zar bütünlüğünü yok eder. Parçalanan yağ hücrelerinde bulunan yağ zamanla vücut tarafından dışarıya atılır istenirse ise bir kanül yardımıyla düşük bir basınç ile emilerek dışarıya alınır. Yapılan işlemler sırasında gerçekleştirilen fototermal etki kanamanın ve morarmanın oluşmamasını sağlayacaktır. Slimlipo uygulamalarında Fotostimülasyon etki ise kollajen sentezi uyararak yeni bağ dokusu oluşturulması uygulama yapılan alandaki ciltte ise toparlanma ve gerilme gözlemlenir.

Slimlipo uygulamasının diğer yöntemlere göre etkileri ve avantajları nelerdir ?

Bölgesel yağların giderilmesinde son derece etkili bir yöntem olan Slimlipo uygulaması sonrasında uzun süreler korse giyilmesi gerekmez. Yanlızca bir 4 gün yada bir haftalık bir süre korse giyilmesi yeterli olan bir işlemdir. İnsan üzerinde uzunca etkileri ve travmatik bir prosedürü olan işlem değildir. Klasik liposuction metodlarıyla şekillendirme işleminin zor olduğu kol içleri, ayak bilekleri, üst karın bölgesi, sırt bölgesi, çene altı bölgesinde son derece rahat bir şekilde uygulanabilen bir yöntemdir.

Kimler Slimlipo yaptırabilir ?

– Karın bölgesi, bel ve basen bölgesinde az ve orta dereceli olarak yağ fazlalıkları olanlar,

– Yüz bölgesinde az ve orta dereceli olarak gevşeklik, çene altı bölgesinde yağlanma olan cilt bölgesinde, kollarada ve bacak bölgesinde gevşeklikleri ve yağlanması olanlar,

– Koltuk altı bölgesinden terleme şikayeti olanlar,

ve bu tür şikayetleri olanlar Slimlipo işlemini yaptırabilirler.

Slimlipo ile Liposuction işlemi arasında ne fark vardır ?

Liposuction işleminde bölgesine göre sıvı verilerek ve sonrasında yağlar yüksek basınçlı olarak çekilirler. Liposuction işlemleri hastane şartlarında ve genel anestezi altında olması gerekmektedir. Yapılan işlemler sonrasında bölgede morarmalar görülebilir. Liposuction işleminde 4-6 hafta kadar uzun süreli olarak korse giyilmesi gerekebilir. Hafif şiddetli olarak gerçekleştirilen işlemlerde bile 3-4 günlük bir toparlama dönemi vardır. Oysaki Slimlipo uygulamalarında hasta hemen işine ve sosyal yaşantısına geri dönebilir. Slimlipo uygulamalarının normal liposuction işlemine göre iyileşme süresi çok daha hafiftir.

Slim Lipoliz uygulaması sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir ?

Slimlipo uygulaması sonrasında gerçekleştirilecek olan 3 deep Rf gibi soft masaj uygulaması sonuçlarında çok daha mükemmel olmasını sağlayacaktır. Slimlipo uygulaması sonrasında diğer metodlarda da olduğu gibi tekrardan yağlanma olabilir. Uygulama sonrasında Slimlipo ile yok edilen yağ hücreleri geri gelmez. Fakat aşırı derecede kilo alınması durumunda mevcut olan yağ hücrelerinde hacim artışı görülür. Eğer bu tür bir durum olursa yeniden işlem yapmak gerekir. Slimlipo uygulaması sonrasında hastalara spor ve beslenme önerilerinde bulunulur. Mevcut kilonun korunması tavsiye edilir.

Slimlipo nasıl uygulanır ?

İşlem yapılacak olan bölgeye öncelikli olarak lokal anestezi uygulanır. Bölgedeki yağlara özel bir solüsyon verilir. Buradaki özel solüsyonun amacı yağları uygulanacak olan yönteme hazır hale getirmek ve sıvışalmalarını sağlamaktır. Bölge hazırlandıktan sonra yanlızca yağ hücrelerine duyarlı lazer ayarlamaları yapılır ve ince bir kanülle 1-2mm kadar yapılan kesilerden içeri girilerek lazerin bölgedeki yağları eritmesi sağlanır. Eritilen yağlar özel bir şırınga ile aynı kesi içerisinde dışarıya atılır. İşlem yaklaşık olarak bir saat kadar sürmektedir. Bu işlem sırasında lazerin cildi germe özelliğine sahip olan başlığı sayesinde cilt lazer uygulaması sırasında aynız zamanda geriliyor.

Slimlipoliz gıdı bölgesinde mucizevi sonuçlar veriyor ?

Bir çok kişinin en sık rahatsızlık duydukları bölgelerden olan gıdı bölgesi ne kadar kilo verilirse verilsin istenilen seviyeye getirilememektedir. Gıdı bölgesi kişiyi olduğundan çok daha fazla kilolu göstermektedir. Gıda bölgesinde bu zamana kadar bir çok estetik yöntem denenmiş fakat hiç biri istenilen sonuçları vermemiştir. Son olarak uygulanan Slimlipo uygulaması gıdı bölgesinde de mucizevi sonuçlar vermektedir.

Ayak bileklerine Slimlipo uygulaması yapılıyor mu ?

Evet.. Slimlipo uygulamaları ayak bileklerine de uygulanabiliyor. Bacak güzelliğinin en önemli sırrı ince ve narin ayak bilekleridir. Fakat ne kadar kilo verilirse verilsin ayak bilekleri istenilen inceliğe getirilemiyor. Slimlipo uygulamaları ile bölgedeki yağlar alınarak ayak bileklerinin incelmesi sağlanıyor. Bunu başka bir uygulama ile gerçekleştirmek neredeyse imkansızdır. Uygulanan işlem sonrasında hemen sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz. Operasyon sonrasında bol miktarda yürümenizi fakat 15 gün kadar bir süre hareketsiz şekilde ayakta durmamanızı istiyoruz.

Slimlipo erkeklerede uygulanabilir mi ?

Yukarıda belirtilen işlemler erkekler içinde rahatlıkla uygulanabilmektedir. Fakat erkeklerde en sık uygulanan yöntem jinekomastidir. Erkeklerde meme bölgesinin aşırı derecede büyümesi istenilmeyen bir durumdur. Slimlipo uygulaması ile erkeklerde meydana gelen bu görsel rahatsızlık tedavi edilebilmektedir. 45 dakika gibi bir süre içerisinde genel anestezi uygulanmadan erkeklerin bu durumdan kurtulması mümkündür.

22 Yorum “Slimlipo Fiyatları”

 1. Sevtap :

  Hocam merhabalar slimlipo zararlari varmıdır ? slimlipo zararlari nelerdir ?

 2. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Slimlipo yan etkisi yok denecek azdır. Bu işlemde kesi izi olmaz, kanama ve morarma olmaz. Uzun korse giyme süreleri yoktur. Yanlızca 4-7 gün kadar takılması yeterli oluyor. Eğer tekrarlanması gerekirse liposuction gibi travmatik bir işlem değildir. Vücudun tüm bölgelerinde uygulanabilir.

 3. Gözde :

  slimlipo yaptıranlar da tekrardan yağlanma oluyor mu ?

 4. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Diğer metodalarda olduğu gibi slimlipo işleminden sonra aynı bölgede yağlama olabilir. Fakat uygulama sırasında yok edilmiş olan yağ hücreleri geri gelmezler. Hasta çok fazla kilo alırsa bölgede kalan yağ hücreleri hacim olarak artış gösterir. Hasta böyle bir durum içerisinde kalırsa işlemin yeniden yapılması gerekir. Hastalarımıza işlem sonrasında spor ve gıda alımında önerilerde bulunmaktayız.

 5. Funda :

  Hocam merhabalar slimlipo yapan yerleri araştırdım. Fakat gıdı bölgesine bu işlemin yapılıp yapılmadığı konusunda bir bilgi göremedim sizin yazınızı okudum ve içim rahatladı gıdı bölgesinede yapılıyormuş slimlipo işlemi doğrumudur ?

 6. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Evet Funda hanım özellikle bayanların çok sık rahatsızlıklarını belirttikleri gıdı bölgesi ne kadar kilo verilirse verilsin boyun altı ve gıdı bölgesi yağlanmalardan kurtulmak mümkün olmuyor. Bu durum kişiyi olduğundan çok daha kilolu gösteriyor. Bu bölgeye yönelik bir çok estetik işlem yapılmakta fakat hiç biri slimlipo işlemi kadar iyi sonuç vermemektedir.

 7. Vildan :

  Ben geçen yıldan bu yana kadar slimlipo yapan yer varmı diye araştırmalar yapıyordum. Alper tuncele rastladım arkadaşlar benim sorunum büyük göğüslerimin olmasıydı bu işlem için ameliyat olmak istemiyordum fakat slimlipo işleminin ameliyat kadar etkili olabileceği konusunda da tereddütlerim vardı. Gerekli testler yapıldıktan sonra göğüslerimde büyük oranda yağ olduğu ve büyük olmasının sebebinin bu olduğu ortaya çıktı. Slimlipo yaptırdım çok rahat bir işlem ve aynı gün taburcu oldum. Yaptıracak olanlara şunu söylemek istiyorum sonuç mükemmel ve tam istedikleri gibi oluyor arkadaşlar. Eğer göğüs bölgesinde fazlalıklarınız olduğunu düşünüyorsanız bu işlemi yaptırın derim.

 8. jale :

  Hocam bende slimlipo yaptırmak istiyorum fakat çok korkuyorum. Tereddütlerim çok acaba bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ? Fiyatlar konusunda bilgi verebilirsiniz.

 9. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Tabiki jale hanım muayene için randevu alabilirsiniz.

 10. derya :

  Merhaba arkadaşlar bende çok istiyorum bu işlemi yaptırmak ama çok kiloluyum bu işlem baya bir maliyetli olacak galiba bana

 11. burcu :

  Merhaba arkadaşlar uzun süredir slimlipo işlemini araştırıyorum. Özellikle alper tuncel üzerinde duruyorum heryeri araştırdım ve bu doktorla ilgili olarak yaptırıpta memnun olmayan görmedim iki üç ay içerisinde bende yaptırmayı düşünüyorumm. Biraz fazlalıklarım var bunu bildiğimn için spor ve diyet programları uyguluyorum. İnşallah hepimiz hayat boyu istediğimiz ölçülerde kalırız :)

 12. tüln :

  merhaba arkadaşlar yorum yazan ve tereddüt içinde olan arkadaşlar için yazmak istedim bende aynı yollardan geçtim ve endişenizi anlıyabiliyorum. Kendinizi alper tuncele emanet edebilirsiniz. Ben yaptırdım ve son derece memnun kaldım şimdi iyiki yaptırmışım diyorum. Ben göğüslerime slimlipo yaptırdım sonuçlarından son derece memnunum askılı elbiselerimişimdi rahatlıkla giyebiliyorum. Göğüslerim eskisine oranla 3 beden küçüldü diyebilirim ve elbiselerimi rahatlıkla giyebiliyorum. Kendinize ve alper beye güvenin.

 13. zeyno :

  Merhaba arkadaşlar alper bey ile ve slimlipo ile ilgili görüşlerimi yazmak istiyorum. Ben slimlipo işlemi yaptırmayı düşünüyorum ve yaklaşık olarak 1 senedir bu işlemin neredeyse tüm ayrıntılarını öğrendim diyebilirim. Ön görüşmede para talep edilmedi randevumu aldım ve gittim. Doktor bey çok sabırlı bir şekilde ve çok kibar bir şekilde tüm sorularımı yanıtladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Fotoğraflarımı çekti ve bilgisayarda bana gösterdi. Evde aynaya bakmak gibi hiç olmuyormu ve burada ben acı gerçeklerle karşılaştım.

  Diğer slimlipo yaptıran arkadaşlar çok haklı alper bey yapmış olduğu hastalardaki sonuçları bana gösterdi ve inanılmaz sonuçlar ortaya çıkıyormuş onu gördüm ve kesinlikle arkadaşların yazdıkları doğru buna inanın.

  ben şimdi kol bölgesine, gıdı bölgeme, sırt bölgeme, göbek bölgesine ve bacak ile basen bölgelerime slimlipo yaptırmak istiyorum. Bu biraz masraflı olacak benim için ama dış görünüşe çok önem veren biri olarak bu işlemi yaptıracağım.

 14. adalet :

  Yaklaşık 3 hafta önce operasyon oldum gözle görülür bir biçimde değişimler var. Bende morarma olmadı biraz ödem oluştu iyileşme sürecim bitti.. Gayet iyi ve güzel bir iyileşme dönemim oldu.

 15. Ayça :

  Doktor bey acaba bu işlem bacaklar içinde uygulanabilmektemidir ? Benim bacaklarım çok kalın ve kilomu ölçülerimi size iletsem bana bilgi verimisiniz ?

 16. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Bacak bölgesine uygulanabilir bir işlemdir. İletişim bölümümüzden vücut kitle indeks bilgilerini bize iletebilirsiniz. http://www.lazerlipoliz.com.tr/iletisim

 17. Gülbahar :

  Merhaba arkadaşlar ben 2 yıl önce karın germe işlemi beraber yaptırmıştım. Görüntüme son derece katkısı olan bir işlem oldu ve etkileri 2 yıl geçmesine rağmen kaybolmadı. Tabiki işlemi yaptırdıktan sonra yemenize içmenize dikkat etmezseniz yapılan işlem bir işe yaramaz size uyarmak isterim

 18. Sevda :

  Merhaba arkadaşlar daha önce silimlipo yaptıran arkadaşlardan yardım almak istiyorum. İşlem sonrası duş yapabildiniz mi ? Kaç gün sonra duş alabiliyorsun ? işlem yapılan yerlerde iz kalıyor mu ? Acaba bu işleme dayanabilirmiyim ağrı oluyor mu ?

 19. İpek :

  Merhaba ipek ben daha önce slimlipo işlemi aptırdım alper beye sorularınızı alper beyde cevaplayacaktır ama siz sanırım işlem yaptıran hastalara sormak istemissiniz. Deyanme ve acı konusunda size bağlı bir şey bu ben ağrı kesinlikle hissetmedim ama bazısının canı çok olur derler o nedenle ağrı ve dayanma konusuna birşey diyemeyeceğim. Ben sargılar çıktıktan 3. gün sonra duş almıştım. Sizde 3 gun sonra alabilirsiniz sanırım yine bunu doktorunuz daha iyi cevaplar. İzler küçücük oluyorlar Ben yaptıralı 3-4 ay oluyor ve izler yok denecek kadar kayboldular kalça bölgemde açık renkli sanki ben gibi var kimsenin anlama ihtimali yok bunu bilin. Yaralar hemen iyileşiyor bu konularda başka sorunuz olursa ara ara giriyorum cevaplamaya çalışırım.

 20. Semra :

  Merhaba arkadaşlar bende slimlipo yaptırdım fakat aynı doktora değil başka bir doktora yaptırdım yapılan işlemler sonrasında daha fazla şiştiğimi düşünüyorum doktorum bana 20 gün içerisinde yapılan içlemin %80 görebileceğimi söyledi inşalla mükemmel bir sonuç ile karşılaşırım size sonuçları yazıcam.

 21. Mehmet Akik :

  Merhabalar, müsade ederseniz bir kaç sorum var. lazer poliz ile lipom tedavisi ne kadar etkilidir? Tekrarlama oranı nedir? Ve bende 10-15 tane vucudumun farklı bölgelerinde irili ufaklı lipomlar mevcut bunun için kaç seans gerekir? Bir de son olarak lipom aldırımında çevremizden duyduğumuz bazı söylentiler var bazı hastalar lipom aldırımından sonra ilgili uzuvları felç olduğuna dair bunun doğruluğu nedir? iyi çalışmalar dilerim.

 22. Op. Dr. Alper Tuncel :

  Mehmet bey, merhaba. Lipomların laserlipoliz ile tedavi olanağı var ancak görmek gerekir.

Yorum yapın